Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi a pulzusom?...

Hogy lehet ennyi a pulzusom? Csak simán kocogástól? Valaki szakértő írjon légyszi, bővebben lenn

Figyelt kérdés

220 ból kivonom az életkorom kijön a 197, na már most én a zsírégető tartományt céloztam ma be, így hogy figyelem a pulzus, ami kb a 65 % , 197-nek a 65 %-a kb 130, és ami furcsak hogy nekem ez a szám úgy jön ki h kb gyorsan sétálok, lemérte a futópad is illetve énis külön, holott én minimum 9 es sebességen szoktam futni, most akkor "sétálgassak" 6-7 kmert és majd attól fogok zsírt veszteni ezek szerint? (23 éves vagyok, nő, 181 cm 74 kg)


7,7 es sebességen volt 170 a pulzusom :/ :O


2014. júl. 25. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyors gyaloglás kell. A séta nem jó szó, mert az eleve lassú andalgást jelent.:) Azért ennyi a pulzusod, mert még edzetlenebb vagy. Ahogy edzel majd, egyre alacsonyabb lesz ugyanakkora terheléstől. Ettől sem tuti, hogy vesztesz zsírt, mert ahhoz kalória mínuszban kell lenned naponta. Tehát hiába égetsz te el x kalóriát, ha a napi beviteled kajából több, mint amit elhasználsz. Tehát az étrend a legfontosabb. Millióan futnak, kocognak gyalogolnak, de nem változnak semmit, mert ez kajafüggő is!
2014. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tartom magam edzetlennek mivel 8 kmereket lefutok heti 3x minimum + úszok + egésznap sportolok a munkámból kifolyólag....pont ezért kérdezem a dolgot :)
2014. júl. 25. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sima genetika. Nálad ez így van. Egyébként nem sértésnek írtam az edzetlent csak legtöbbször ez az oka.
2014. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vettem annak :) köszönöm a válaszod ;)
2014. júl. 25. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt szoktad futni a 8 kiliket?
2014. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!