Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit ér a jelen esetben a...

Mennyit ér a jelen esetben a biciklizés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megye II. osztályban focizok és már az elmúlt szezonban is erőnléti problémákkal küzködtem. A munkahelyem ill. inkább a kiszámíthatatlan munkaidő miatt el-elmaradtam az edzésekről.

Azt találtam ki, hogy biciklivel járok dolgozni, 15 km-re van az otthonomtól, tehát napi 30 km van így a lábomban, ezzel szerettem volna helyettesíteni a kimaradt edzésmunkát.

De ennek ellenére a túlsúlyt nem tudtam leadni (192 cm vagyok és 105 kg, legalább 95 kg-ra le kellene fogyni), nem fogytam 1 kilót se, annyit értem el, hogy nehezebb fokozaton is könnyebb már tekerni a bringát, meg jobb a közérzetem.

A fociedzésen viszont semmivel se lett könnyebb a futás, plusz fáradtabbak az izmaim a sok km után.

Diétázni még nem sikerült.

Most legyek türelmesebb és majd később jobb lesz, vagy inkább vegyek visszább a bringázásból?


2014. júl. 15. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

a futkározás nem ajánlott túlsúllyal.

valószínűleg az étrended rossz, ezért nincs látható javulás.

a cukrok kiiktatása általában látható javulást hoz, illetve az étkezés és az életmód átrendezése.

2014. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!