Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futópadon futok, akkor is...

Ha futópadon futok, akkor is érdemes futócipőt venni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 10:53
 1/3 anonim válasza:

Nem ajánlom a futópadot, mert nem tesz annyira jót a bokádnak, meg eleve a lábadnak, inkább menj erdőbe futni, vagy városba, vagy valahova, ahol fű van. Vagy egy futópályára (atlétika pálya).

De ha már a futópadon vagy, akkor szintén szükségét érezheted a futócipő használatának, hisz könnyebb benne a futás, puhítja a lépéseket :)

Ha futsz, mindenképpen futócipőt vegyél!

2014. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Férjem dolgozik napközben, kisgyerekeimmel vagyok itthon, csak este 10 után tudok futni, ezért itthon futok futópadon. Csak egyre jobb vagyok, és félek, hogy a gagyi kínai cipőben már nem ideális 6-8 km-t futni.
2014. júl. 6. 15:59
 3/3 anonim válasza:

Nem értek egyet az első válaszolóval..a futópad pont hogy jobb az ízületeknek és stb... a barátnőmet nemrégen műtötték (gerinc..) és ott azt mondták neki hogy csak futópadon futhat máshol nem.!!!

És ajánlatos futócipőt venni nekem is van és futópadon futok és sokkal jobb ez így..hidd el hogy érdemes venni a hervisbe nagyon jók vannak olcsóbban is..

2015. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!