Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat...

Miért lett ekkora divat Neymart szeretni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert azt mondják, hogy a világ egyik legjobb bogyóbűvölője. Meg azt is mondják, hogy his hair is so nice. (De amúgy én nem tudok róla, hogy divat lett.)
2014. júl. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Neymarhoz nem köthető divat, mert nem egy sztárolt játékos, akik amúgy egy középszintű futbalista, hanem valóban nagyszerűen játszik. Ez volt az első világbajnoksága, és 4 gólt szerzett rajta, szépen játszott, ráadásul ő még nagyon fiatal, de máris kulcsembere a brazil válogatottnak. Ha így halad egyszer még Messit is CR7-et is megelőzheti egyszer.
2014. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sokan szeretik Neymart, de jogosan. Nagyon jó focista és többször is megmentette a csapatot. Nyugodtan kezelt minden helyzetet és bár nem a legerősebbek között játszott, képes volt felhozni az eredményt. A brazilok eléggé el vannak veszve nélküle, pláne, hogy Thiago Silva sem fog pályára lépni a németek ellen.
2014. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a tinilányok, akik egyátalán nem néznek focit? Mert szerintem nem helyes.
2014. júl. 6. 11:30
 5/9 anonim válasza:

Én azért szeretem,mert a kora ellenére nagyon jól focizik és sokra fogja vinni.Attól hogy szerinted nem helyes attól még más annak tarthatja mint például én. :)

L

2014. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valaki!!XD válasza:
Ez sztem nem divat,csak szimplán sok csajnak bejön.Pl:nekem is,mert nagyon cuki meg baromi jól focizik!!!Meg azért kevés 22-éves focizik ilyen jól...!Ennyi.:<3<3<3
2014. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nem vagyok nagy focirajongó, de a bajnokságokat MINDIG nézem nő létemre :)


Szerintem helyes egyébként. Én azért szeretem, mert jól és szépen focizik és nem rúgja le az ellenfelet minden adandó alkalommal, mint sokan mások :/

2014. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez nem divat. Ennyi erővel a One Direction mániát is divatnak lehetne mondani. Én nem szeretem az 1D-t, és mostanában rákaptam a focira. Neymart imádom, mert iszonyat jól focizik, 22 éves létére. És irtó helyes. Lehet hogy nem mindenkinek tetszik, de mindenki más, nem igaz? Szerinten a mostani haja a legjobb. Régen voltak nagyon extrém hajai. Azok annyira nem jöttek be, de akkor még fiatalab volt, és még nem is ismertem. Szóval most az van, hogy megőrülök érte, és a fiáért is, aki zabálni való. Szívesen lennék a barátnője. Mármint Neymarnak :))
2014. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól focizik és helyes is
2014. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!