Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Calistenics -töl kilehet ugy...

Calistenics -töl kilehet ugy nézni, mint mondjuk Marc Fitt vagy Lazar Angelov vagy kell mellé súlyzos gyakorlat is?

Figyelt kérdés
De itt is diéta az alap.
2014. júl. 5. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es én is utálom azokat akik a legkisebb eredmenyt latva is "kokszolast" kiabalnak de Marc Fittnel ez viszont igaz. A testzsirja egesz evben 6-7% körül van,mégis erős es telt izmai vannak..
2014. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 claiton válasza:
89%

Én úgy gondolom, hogy ahogy az egyik ember mondhatja azt, hogy "kokszol", ugyanazzal az erővel lehet mondani azt is, hogy nem kokszol. Semelyik fél nem tudja, hiszen nem ismeri Marc Fitt-et, nincs ott vele 0-24-ben.

Kijelenteni nem lehet, hogy "a Marc Fitt esetében ez nem igaz, hogy nem kokszol".

(Ugye abban megegyezünk, hogy esetében, koksz alatt a lepucolt állapot elérését segítő anyagot értjük. Ugye nincsenek hatalmas méretei a srácnak, tehát senki nem gondolja, hogy mondjuk valamely testépítők-kedvence cuccot tol magába Fitt.)


Lehet, hogy naív vagyok, de én azt gondolom, hogy a Fitt gyerek nem nyúl "szerekhez".


Követem a pályafutását, és megismertem valamennyire az életszemléletét. Nagyon szimpatikus egyébként.

Az jött le, hogy egy workaholic a gyerek. Az év 365 napjában annak él, amit csinál, a munkájának, ami szerencsére a hobbija egyben. Na most miért ne lehetne egész évben formában valaki? Felejtsük el a nyárra "kipattintjuk magunkat, télen zabálunk, meg tömegeléskor szemetet eszünk, aztán majd lepucoljuk magunkat, blablabla" - dolgokat.

Ha te heti hat napot edzel egész évben, mellette a kajádat grammra számolod, 5 év alatt megismerted a tested (mitől zsírosodsz, mennyi a makromennyiség ha tömegelsz, ha szálkásítasz, stb,stb. Akkor igazából ezek mentén haladsz egész évben. Mitől lennél zsíros? Mitől nem lenne telt az izom?

Végülis tartanod kell az edzést-étkezést egész évben, évekig.


Ő nem versenyzik, tehát egész évben tartja a bevált dolgokat. Miért ne nézne ki akkor egész évben így?



Természetesen kell egy jó anyagcsere, kell adottság, nem kérdés, tehát az igaz, hogy nem mindenki képes erre a "szintre".

2015. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia, akár hiszed, akár nem, és nézek ki úgy mint Marc Fitt. Most kerestem rá, őt nem ismertem. 17 éves vagyok, 6 hónap múlva 18. 13 évesen kezdtem edzeni -> fekvőtámasz felülés (ne csináld gerinc káros, nem tudtam). Ahogy bele lendültem -> work out alapok, talajon, huzódzkodás, tolóndzkodás -> izmosodtam. A mellem le volt maradva, nyílt a városkában egy kondi terem leugrok megnézem. Egyre sűrübben kezdtem el járni, mivel mell levolt maradva. Belekerültem a testépítés világába. Követtem, cikkeket olvastam, beépítettem az edzés tervembe dolgokat. Tök naturálba edzek, már mindent kondiba csinálok. Semmilyen táplálék kiegészítőt és egyéb szert se szedtem soha, nem is próbáltam. Titok: nagyon kemény munka a teremben, és még keményebb az asztal előtt. Előszőr én se majd 1 hónap mulva beépítettem a diétát az étrendbe. Diéta -> irányított étkezés, tehát nem fogyókúra, vagy hát nem csak az. Ezt a formát leszálkásitottam, csökkentett szénhidrátos diétával, és az eredmény egy Marc Fitt lett. Legalább is szerintem még nagyobb is vagyok mint ez a srác, de ezt kép alapján nem tudom megmondani. Tényeket közöltem, ha esetleg nagyképűnek hat, sajnálom. Képeket ne kérjetek. Nem küldözgetek, nem rakok fel. Fb profil képem 2013-as és nem áll szándékomban azt se cserélni, úgyhogy pont ilyen oldalakra meg nem fogok felrakocsgatni. Sok sikert, kitartsát! kemény munka sikert hoz ! Ne add fel! Nagyon fontos! tanácsokat hallgasd meg, olvass utána, és ha jóünak látod fogadd meg!
2015. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!