Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlygyarapodást el lehet érni...

Tibor215321 kérdése:

Súlygyarapodást el lehet érni különböző protein stb. porokkal?

Figyelt kérdés
kezdek fogyni megint 26éves nő vagyok 3gyyereket szültem. soha nem voltam nagy legtöbb 60kg voltam mikor nem dohányoztam 1évig. most 50kg-ról 2hét alatt 46,7vagyok már nagyon zavar és arra gondoltam kellene néhány ilyen táplálék kiegészítő cucc és egy kis mozgás hátha meghozza az étvágyam. akármit eszem akár mennyit iszonyatos lassan tudok hízni.
2014. júl. 2. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

tibor215321: "26éves nő vagyok 3gyyereket szültem" :DDDDDDDDD


Orvosra nem gondoltál még? Ez nem normális, hogy 2 hét alatt lefogysz 4 kilót.

2014. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul közelíted meg az egészet.

sosem késő elkezdeni érdeklődni az egészséged iránt, de ha dohányoztál és nem sportoltál, nem szabad csodát várni.


súlygyarapodást egészségtelen ételekkel is el lehet érni, illetve nincs szükség porokra hozzá.


inkább keress valakit, aki már évek óta foglalkozik ilyenekkel, és segít a tanácsaival ,mert sok hibát követhetsz el, ha most kezdesz bele.

2014. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
orvosnál sokszor voltam már régebben is semmi bajom ilyen a genetikám terhesség alatt felment 15kg amit le is adtam szép lassan vitaminokat szedek évek óta jelenleg nem dohányzom ugyanis még 15hós fiam szopik a mai napig egész éjszaka sőt nappal is sokszor mindent eszem sokat iszom hisz kiveszi az erőm rendesen. idáig nem akartam leszoktatni de ez a fő ok szerintem ez már nem normális dolog
2014. júl. 2. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:

ez a genetikadolog is csak egy kifogás, és rávilágít a gondolkodásbeli problémára.

amíg nem ásol a mélyére, és nem érdekel igazán az egészséged, hanem csak a súlyod, addig a próbálkozások is felszínesek lesznek.


mellesleg az orvosok többsége nem ért a táplálkozáshoz és a sporthoz.

2014. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! A gond szerintem is a szoptatással van,ill h többet leszív a gyerek mint amennyit a szervezeted pótol,nekem 16hós a kicsi,már nem szopizik és éjjel egyáltalán nem is eszik,amíg tette,csontira fogytam.
2014. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nemrég csináltam egy diétát,fehérjeporosat,nem híztam,ez nem is erre való.Ha lenne rá pénzed,sztem tápszerre költsd a kicsinek,magadnak pedig nézz egy tömegnövelő diétát rendes kajákkal,emellé mehet a fehérjepor,de*
2014. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Emlékeim szerint 1adag kb 133kcal volt,egy 1400-1600kcal-os napon jó sokat kéne innod...sok hús,sok rizs,sok zöldség inkább.32N
2014. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak csirkemellet, karajt eszem dögivel néha havi 1x máj szalonna édességet bármennyit. az a baj főleg mlegben ahogy a kicsi szopizik napi 3-4l folyadékot iszom és enni meg nem kívánom úgy hisz eltelít néha szoptatás közben úgy megszomjazom fél l-es pohárral 2-t lehúzok aztán hús mellé nem megy csak néhány falat krumpli rizs vagy bármi. már 4hós korától vettem a tápszereket recept nélkülit tescoba mivel orvos nem írta ki hogy van tejem akkor szoptassam..... megkóstolta eldobta az üveget ha álmos is volt lefektettem próbáltam átverni a cicimhez raktam de nem ivott egy kortyot sem sőt tejet is próbálok már neki mivel 16hós kakaóporral édesen úgy sem. elejétől fogva nekem lett volna a leg kényelmesebb ha iszik tápot mert így mindig a közelében kell lennem nagyon nagy hisztiket levág ha nem adok neki ő szép súlyba van majd 15kg és 87cm pénz nem számít hisz ha arra törekszem jó legyen neki a tejem akkor belekerül még többe sok vitamin ásványvizek zöldségek stb.
2014. júl. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!