Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kaptam egy szobabiciklit....

Kaptam egy szobabiciklit. Hogy használjam, ha azt akarom, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Formásabb, feszesebb lábat szeretnék. Napi hányszor, hány percet tekerjek, milyen nehézségi fokozaton?

(Vékony vagyok, de van egy kis feleslegesem a combjaimon.)


2014. jún. 26. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A formásabb feszesebb lábhoz/fenékhez terheléssel járó gyakorlatok szükségesek, amikkel izmosodsz. Ha eddig nem mozogtál, akkor a bringa is fog egy kicsit izmosítani, de elhanyagolható az eredmény a súlyokhoz képest. Ez lehet saját testsúllyal, vagy pedig súlyokkal nehezítve. Guggolás kitörés és társai.
2014. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos szétvannak a térdeim, nem bírom a guggolást és a kitörést. :( Tudom, hogy a súlyzós gyakorlatok a legjobbak, de nem megy. Köszi!
2014. jún. 27. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod, hogy elkezdesz ízületvédőt szedni, és sok folyadékot inni. Ha nem ilyen jellegű a problémád, akkor tényleg passzolom. Mondjuk előfordul, hogy az óvatos terhelés segíthet is az ilyen problémákon, mert a szervezet próbál alkalmazkodni a terheléshez, és magától több nedvet termel, de nem vagyok orvos ezért nem fogok ilyet ajánlani.
2014. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, beszélek az orvosommal erről.
2014. jún. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!