Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés megfelelő lenne...

Fegyencedzés megfelelő lenne a számomra? Mennyi idő alatt érek el jelentősebb fejlődést?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, (21 éves), szeretnék megerősödni, mert elég gizda vagyok, amióta nincsenek kötelező sulis tesiórák nagyon ellágyultam, pedig régen sem voltam erős.

Nem igazán tömegnövelni akarok, minek is az nekem :D ... a lényeg, hogy használhatóvá tegyem magam, most egy hülye példa, valamilyen túlélős szituban, amikor fel kell kapaszkodnom valahová stb. Emellett futni is el akarok kezdeni. Ez így jó kombó lenne? A testalakatom átlagos, kövérnek nem mondanám magam, de ami látszik az inkább háj, mintsem valami izomféle, ezt szeretném mondjuk átalakítani...


2014. jún. 26. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Átalakítani nem tudod. Nem lehet egyszerre zsírt leadni és izmot növelni. Zsírleadáshoz kalória mínuszt jelentő szálkásító diéta kell, izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend, mert kalória pluszban kell lenned hozzá. El kell dönteni, hogy mit szeretnél előbb. Zsírt leadni vagy izmosodni? És olyan étrend kell. A fegyencedzés egyébként jó lesz neked is.
2014. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!