Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megint el kezdet fájni a...

Colos99 kérdése:

Megint el kezdet fájni a térdem ez miért lehet és ezt lehet valami orvosolni?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve hagytam abba a kézilabdát egyéb okok miatt

3 évig csináltam de már az utolsó pár hónapba elkezdted fájni a térdem azóta nem nagyon sportoltam semmit most megint el kezdtem futni.ÉS megint elkezdet fájni erre mi a meg oldás mert szeretnek megint sportolni edzeni.

Válaszotokat előre köszönöm. F/15



2014. jún. 25. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

röviden-el kezdened rendesen guggolni,vádlizni,erősíteni az izmokat és az ízületeket.

és amíg nem elég erős a terület,addig ne végezz rázó a gyenge térd ízületeidet túlterhelő edzést,vagyis futást.

2014. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet porckopás,részleges szalagszakadás, vagy fel van telve folyadékkal. meg kell vizsgáltatni ha időben észreveszik még esetleg gyógyítani is lehet. nekem is ez van.és idővel egyre rosszabb lesz ha tényleg ilyen gondok vannak. fordulj orvoshoz. én nem ajánlom hogy kezdj el gyúrni rá mert lehet hogy rontasz a helyzeten.
2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!