Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok nekem?

Milyen sportot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nincs erős testalkatom, sőt vékony csontozatú, alacsony, sovány/vékony vagyok, erősnek sem mondható. Most lovagolok, de azt ne tudom rendszeresen végezni. Régebben jazz táncolta, de a tanár miatt kénytelen voltam abbahagyni.
2014. jún. 13. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Egészségeden általánosságban javít a futás. Fontos viszont a helyes futótechnika hogy ne sérülj meg. Nem szükséged több tízezer forintot elkölteni futócipőkre, egy olcsó cuccban is lehet futni, csak a lényeg hogy ne sarokra érkezz. Persze ha szuperhipermegajó futócpiőt vásárolsz, akkor annak a párnázottsága megengedi hogy a sarkadat tedd le először, de ha egyszerű mezei cipőben futsz, akkor ajánlom megnézésre ezt: http://www.youtube.com/watch?v=Jio7DK15Q1E

Nekem ez a technika nagyon bevált, azóta semmilyen fájdalmam nem volt futás után (eltekintve az izomláztól a vádliban, de az majd idővel megerősödik). Persze ez sem egy szent grál, használd azt a technikát ami neked a lehető legkényelmesebb és nem okoz fájdalmat.


Aztán kipróbálhatod az úszást, teniszt, vagy akár csapatsportokat (pl röpi, az lányoknak elég jól áll :D).

2014. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!