Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintenek minek hidjek? (Lent)

Szerintenek minek hidjek? (Lent)

Figyelt kérdés
Minden este futok és mivel nincs olyan órám ami méri mennyit menjek ,apukám az autójában lévő mérőjével lemérte hogy mennyi az a táv amerre futok.700m volt most viszont vettem egy samsung galaxy s5-öt és az 0,86m mutatott.Melyiknek hidjek????

2014. jún. 12. 21:45
 1/7 aladar12 válasza:
85%
egyiknek se hidj
2014. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát, szerintem a kocsi órája nem tévedhet nagyot, a telefon meg gondolom gps-es, viszont kérdés, hogy apukád teljesen ugyanazt az útvonalat futotta-e be, amit te szoktál. De egyébként fölösleges ennyin kiakadni, különben is inkább az időtartam és az intenzitás számít.


És az ég szerelmére: HIGGYEK, neked nem húzza alá, ha rosszul írod? Vagy nem tanították meg a suliban?

2014. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te tudod mennyi 0,86 méter? Kb. egy lépés.
2014. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A helyesírási szabályoknak higgy!
2014. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

IDIÓTÁK!akik a kákán is csomót keresnek.

elsőnek azért köszi

2014. jún. 13. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az első sem segített neked, csak cukkolt ő is egy kicsit, de gondolom nem ártana 12-nél idősebbnek lenni hogy felismerd az iróniát. Ezen gondolkodj el kislány, mielőtt idiótázásba fogsz.
2014. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aladar12 válasza:
szívesen :D
2014. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!