Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt? Hogyan jöhetnek rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? Hogyan jöhetnek rá? Nem tudom mit hidjek.

Figyelt kérdés

Megcsal? Azzal a lányal vagy egy másikkal?


Kezdjem az elején. 21 éves vagyok, barátom 23, és volt vagy 20 barátnője és velem együtt 3 komoly kapcsolata. Több mimt 9 hónapja vagyunk együtt. Mikor összejöttünk ő mondta hogy van egy csaj akivel régebben járt (15 éves) és most sem hadja békén, ha meglássa pl mikor megy munkába, pár óra mulva ír neki smst. Látam is mikor írt neki sms, meg facebookon is, és hát nincs képe amit ne lájkolt volna. Nem vettem komolyan, nem mondom hogy nem szóltam semmit, de nem mérgesen, dühöngve, csak úgy elviccelve és azt is csak néha. Gondoltam ez a kis csitri úgy sem álhat közénk. Még májusban kapott egy sms egy fiútól, ahogy ültünk a kocsiba láttam a felét az smsnek, és nagyon furcsa volt, rogtön eltette a telefon. Annyit sikerül elolvassak "mit mondtál nekem mert.." Kérdeztem tőle hogy mi a baj, a szeretőjétől kapott smst? Mire ő nem egy haverjátol, és meg mutatta a bejövő üzeneteket, egy fiútól

volt, d az egész smst nem mutatta meg. kérdeztem ki az? azt mondta nem ismerem minden haverját.

Ez volt májusba. Júliusba szintén nagyon fura volt mikor jott egy sms Előbb azt mondta tesója írt, azán hogy egy csaj, végül bevalotta hogy az a csaj. Elkértem a telefont hogy mutassa meg hogy tényleg az a lány,de nem akarta ide adni mondván hogy elkéne hidjem ha mond valamit. Végül beleedjezett hogy ide adja de csak ha felhívom és megnézem hogy ő az, menjen a telefonomért (mert ez már kint történt ment volna haza a telóm meg bent volt tölteni) Most ahogy leírtam jöttem rá milyen húlye voltam, az ővéről is hívhattam volna, de belüldött bementem. Persze nem akartam felhívni, csak látni akartam az smst. (szia mit csinálsz puszi a végén). Másik nap írt neki hogy ne írjon többet mert én mérges lettem és szeret engem nem akar megbántani, amúgy se kéne neki írjon mert a lánynak is van barátja, foglalkozzon inkább vele. Azt mondta a lány hogy kitöröli a számát.


Vasárnap rájottem hogy az a csaj volt fiú nével elmentve a telefonba :-( Tőle jött az sms mikor azt mondta nem ismerem minden haverját. Már nincs meg a számja.

Azt mondta csak azért írta be fiú nével hogy ne legyek féltékeny ha ír a csaj.


Lehet addig míg bementem a telefonomért átirta, mondjuk Pistit Juliskára? mert haver nem küld puszit meg már megmodta hogy Juliska küldte ő meg Pistit mutat.


De most arra gondolok hogy mi van ha Juliska csak "elterelő hadmüvelet" és valaki másról van szó?



2013. aug. 8. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Úristen de szánalmas. eléggé szeret téged? sajnállak.. kidobnám!!
2013. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
A helyesírásodra sem tudsz odafigyelni, nemhogy a barátodra.
2013. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Leírtad már mit olvastál az sms-ben.

Jobban meg kellene bíznod benne, szerintem ezért nem merte neked megmutatni vagy elmondani.

Szeret téged, meg is mondta a lánynak.

Akkor most mi a kérdés?

2013. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért van ennyire rábuzulva mindenki a helyesírásra. ez egy ki*aszott fórum, emberek nem nyelvtanóra vagy újságíró klub! annyira irritáló ez a szőrszálhasogatásotok...nevetséges. ha valakinek segítség kell azt adjatok ne okoskodjatok, hogy miért úgy ír ahogy...
2013. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, csak kussolj el.
2013. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

" egy ki*aszott fórum, emberek nem nyelvtanóra vagy újságíró klub! annyira irritáló ez a szőrszálhasogatásotok...nevetséges. ha valakinek segítség kell azt adjatok ne okoskodjatok, hogy miért úgy ír ahogy..."


A fenét! Az hol szőrszálhasogatás, ha egyszerűen értelmezni is alig lehet, amit ír? Itt most nem lehagyott vesszőkről van szó, hanem egyszerűen egy katyvasz, ami oda van írva. Sms-ek másik csaj, nevek átírva, megcsalás, de nem tudom kihámozni.


Amit ki tudtam hámozni, hogy gyanúsan megcsal, és sms-ezget valakivel, akit nem hajlandó megnevezni. Az mindenképp gáz, hogy hárít és tagad. Ettől még nem feltétlenül csal meg, de akkor is biztos, hogy tesz dolgokat a tudtod nélkül.

2013. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
olyan kérdésre ami számodra nem érthető vagy mindenképp viszket a tenyered hogy odalökj valami bunkó dumát inkább ne írj. senki nem kíváncsi a véleményedre sem a bunkóságodra. senki nem ismeri egymást ezeken a fórumokon fogalmatok sincs ki miért ír úgy ahogy...nem kell egyből ítélkezni.
2013. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem ítélkeztem, csak veled nem értettem egyet. Én csak akkor teszem szóvá a helyesírást, ha a kérdező egyébként is bunkó, provokatív, nagyképű, arrogáns, hülyeséget kérdez, vagy hasonlóan negatív a hozzáállása.


Most sem tettem volna, csak azon akadtam fenn, hogy szőrszálhasogatásnak nevezted a hozzászólást. Nem az, mert alig értelmezhető a kérdés. Ha az utóbbi hozzászólásodhoz hasonlóan írsz először is, akkor nem mondtam volna semmit. Főleg, hogy a kérdező hibái engem enyhe diszlexiára emlékeztetnek, így semmiképp sem ítélkeznék kérdés nélkül.

2013. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jó, eddig látom sokan írtak erre értelmeset .. -.-"

voltam hasonló helyzetben, a barátom volt barátnője megkereste mert kidobta a jelenlegi pasija.. hívogatta, visszahívósakat küldött neki, sms-eket mindent.. 1x találkozott a volt barátnőjével, az elmondta, hogy ki van bukva stb. ezt elmesélte nekem én meg eléggé berágtam. nem olyan igazán, nem vagyok hisztizős fajta, csak nekem is voltak ilyen "vicceskedő" megjegyzéseim, amiből levágta, hogy azért sértette a dolog a büszkeségemet.

ezután még 2 alkalommal találkoztak, amit én persze visszahallottam.. (tényleg mindig minden kiderül, hihetetlen, pedig nem is egy városban élünk, na mindegy) és rákérdeztem. persze tagadta, mondom, akkor ez elég undorító dolog.. de mutasd a telefonod! na, neki pont akkor kellett elmennie valahová.. később már, mondtam ne vicceljen, most már persze, hogy nagy hévvel mutogatná, hogy nincs benne semmi.

végül persze tudom, hogy nem csalt meg, meg igazából csak azért csinálta ő is, hogy megkíméljen engem is meg magát is. az a baj, ezzel nincs mit tenni.. én TUDOM, hogy az én barátom előbb dobna ki, minthogy megcsaljon, de ezt neked kell tudnod!

ezt egy nő, szerintem egyébként is megérzi.. max. szarul esik azért, de ha abból indulok ki, hogy nekem is írogatnak, meg hívogatnak kelletlenül, akkor már nem is olyan durva az egész. mert én is tudom, hogy engem mennyire nem érdekelnek ezek, akkor ő is biztos így van.

én kétlem ez alapján, hogy megcsalna. azt a hétköznapi életetekben is észrevetted volna. kevesebbet vagytok együtt,(mindenhogy) megváltozik a viselkedése veled stb.

2013. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!