Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én pesten élek, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én pesten élek, a párom Pécsen, megcsalt, szerintetek normális a reakcióm? Többi lent

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk egy ideje, megígérte hogy augusztus végén felköltözik pestre. Szerdán összejött egy pécsi lánnyal, nekem erről nem szólt, a lány adatlapján láttam a közös képeket....... Eléggé kiakadtam, normális? Mit tegyek? Megérdemelné hogy szakítsak vele?

2013. aug. 2. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ááá dehogy, miért érdemelné meg??? Istenem adj neki eszet
2013. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sir Sarcasm ***** válasza:

szakíts, ez a minimum


ha rám hallgatsz soha többé nem reagálsz le semmit tőle, pukkadjon meg

2013. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez komoly? Am attól függ,hogy állsz a bigámiával..
2013. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? még hiszel a mesékben?

ilyen és ilyen is marad, szóval maradjon a seggén ott ahol van,

2013. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

SZAKÍTS VELE!!!


Ne haragudj már, de komolyan mondod hogy egyedül nincs annyi eszed hogy erre magadtól jöjj rá? :O

2013. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek milyen képek?Egyértelmű,hogy együtt vannak?


Én egyszer úgy jártam,hogy az akkori barátom exe féltékenységből régi közös képeket rakott fel.Meg is csinált köztünk egy veszekedést.Uh.Vigyázz.


De,ha tényleg együtt vannak,akkor én otthagynám.Menjen a pics ba.


Másik verzió,hogy izmozol a csajjal.De ha a srác nem szeret igazán,nem ér annyit.

2013. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Szállj be harmadiknak. :D Még jó hogy ilyenkor szakítani szoktak. :D
2013. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csaj se tudja, hogy te vagy. Irj rá...hagy essen két szék kozé. Mert ezt érdemli
2013. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az átka a távkapcsolatnak. A pasik nehezen tűrik a cölibátust. Beszéld meg a pároddal, mi történt, utána dönts.
2013. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!