Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a párom baráti kapcsolatot ápol azzal, akivel pár éve megcsalt engem?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt, két alkalommal csalt meg ezzel a lánnyal, csók és simogatás erejéig és azóta is jóba vannak, beszélnek gyakran telefonon és találkoznak is, ha itthon van, úgy havonta-kéthavonta. A megcsalást én megbocsájtottam, mert állitása szerint, csak szórakozásnak vette és nagyon megbánta. A csaj tudott a létezésemről és mégis benne volt a dologban. Ti ezt el tudnátok fogadni, hogy ők továbbra is barátkoznak? Nem arra vagyok kiváncsi, hogy szakitottatok volna az én helyemben. Tegyük fel, ha nem szakitottatok volna a megcsalás miatt, hanem megbocsájtotok, akkor magától értetődő, hogy el kell fogadni az ő barátáságukat a továbbiakban?
2013. febr. 20. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én biztos nem tűrném..
2013. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A megcsalás négy éve történt.
2013. febr. 20. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát nekem ez kicsit erős.


Szerintem egy megcsalás is sok, és bőven elég ahhoz, hogy tönkretegyen egy kapcsolatot, erre téged kétszer is megcsal, és utána még barátkoznak? Számomra valahogy ez nagyon nem illik össze...

2013. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csók és simogatás?! jó ég...
2013. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Menjen az anyjába az ilyen "férfi".


21/N

2013. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ugyanilyen problémám volt. nem ismerem a te barátodat, de az én exbarátom, mert én nem tűrtem már ezután, mert én is megbocsájtottam neki nem egyszer... szóval hasonló helyzetben voltam, és igen jó kapcsolatban volt több lánnyal is, de nem érdekelt, mert gondoltam hogy ő is lesz olyan fair, és szeret annyira hogy nem történik semmi.. de hát "melegebb" beszélgetéseket,smseket is láttam, amit megkérdeztem hogy mi, és hogy ő nagyon bánja többé nem fog előfordulni, meg ilyenek. na mondom utolsó esélyed.. ez szerdán történt szombaton már ugyanazzal a lánnyal buliztak. és hát történtek dolgok, amiért én ki is dobtam, azért írtam, hogy nem ismerem a pasid, így nem tudom hogy ő mit csinál, hogyha találkoznak a lánnyal.. meg mikről beszélgetnek.. én elbeszélgetnék komolyabban, hogy mi a szitu, mert a végén te fogsz nagyobbat szívni :/
2013. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Azzal a feltétellel kellett volna lenyelni és megbocsátani, hogy ő elfelejti ezt a személyt. Én legalábbis csak így bírnám elviselni. Magam miatt hagynám el a páromat, ha nem hajlandó megszakítani ezt a kapcsolatot. Nem akarnám tönkretenni magamat az állandó kételkedéssel, hogy vajon éppen mit csinál vele...

Nekem ne mondja senki, hogy egy barátságba belefér a tapi, meg némi csók, olykor akár több is egye fene. Ez már bőven nem csak barátság és szerintem hülye aki ezekután még elhiszi és elfogadja, hogy "áá csak barátok". Én nem tenném, az biztos.

2013. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát,nekem egy megcsalás is bőven elég lett volna, hogy kivágjam a francba.

Ne haragudj, de minek tűröd egyáltalán, és minek vagy vele, ha megcsalt? Akár megbánta, akár nem, ott bajok vannak.

Valszeg te se vagy egy észkombájn.

2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
En sem tartom jonak ezt a doldot! Ahogymar megtortent egyszer ugy meg fog megegyszer!
2013. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
TE is csak egy szánalmas nő vagy, akit soha egyetlen férfi sem fog tisztelni!Hol az önbecsülésed? Elvitte a kaponyányimonyó? Pfffffffff
2013. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!