Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a párom baráti kapcsolatot ápol azzal, akivel pár éve megcsalt engem?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt, két alkalommal csalt meg ezzel a lánnyal, csók és simogatás erejéig és azóta is jóba vannak, beszélnek gyakran telefonon és találkoznak is, ha itthon van, úgy havonta-kéthavonta. A megcsalást én megbocsájtottam, mert állitása szerint, csak szórakozásnak vette és nagyon megbánta. A csaj tudott a létezésemről és mégis benne volt a dologban. Ti ezt el tudnátok fogadni, hogy ők továbbra is barátkoznak? Nem arra vagyok kiváncsi, hogy szakitottatok volna az én helyemben. Tegyük fel, ha nem szakitottatok volna a megcsalás miatt, hanem megbocsájtotok, akkor magától értetődő, hogy el kell fogadni az ő barátáságukat a továbbiakban?
2013. febr. 20. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Az a minimum, hogy a megcsalás után érezteted vele, hogy most komolyan küzdenie kell a bizalmad visszaszerzéséért, és ebbe bizony beletartozik az is, hogy ÖRÖKRE megszakítja a kapcsolatot az illető nőcskével. Vagy ha még "barátok is maradtak", akkor is túl gyakorinak tartanám az 1-2 havi kettesben találkozásokat, ahol ki tudja, mit csinálnak. Megbánta, nem bánta meg, ha a csalást még meg is bocsátottam volna, de az eljárogatásokat azzal a nőcskével, akivel megtette a dolgot, azt soha nem tudnám elnézni, azért menne a szakítás, és nem (csak) a csalásért.
2013. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak annyit mondok, hogy ha már 2x megcsalt, megteszi 3xra, 4xre is... nem bíznék már benne mert azt nem lehet barátságnak nevezni ami kettőjük között volt/van.. A helyedben keresnék egy normális tisztességes embert aki megbecsül.
2013. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Már az sem normális,hogy megcsalt és te elnézted.(nem vagyunk egyformák,valaki meg tud bocsájtani.e miatt még senkinek nincs joga bántani)de az ,hogy ezt te eltűröd mindezek után...nem akarlak megbántani,de ezek után megérdemelnéd ,hogy újra megcsaljon.állj inkább a sarkadra és ne hagyd hogy hülyének nézzen!saját érdekedben mondom,vagy tegyél rendet,vagy hagyd a fenébe és keress olyat aki meg is becsül!
2013. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!