Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostkinek hidjek, mit csinálja...

Mostkinek hidjek, mit csináljak, vay hogy vam ez?

Figyelt kérdés

20 hèten magas vèrnyomàs miatt àtküldtek egy màsik korhàz abulanciàjàra, kaptam dopegytet egy hèt mulva kontrolon megàllapítottàk hogy lènyegesen több a magzatvíz, gyomor telítõdès minimàlis, a gyomra a 12 uh tele volt masik korhàz szerint, magàn uhn 15 hèten tele volt, elõzõ korhàz szereint 18 hèten tele...erre elrohantam magàn ultrahangra a 5 nappal kesõbb ahol azt mondtàk nem lènyegesen több csak kicsit ès a gyomra tele volt...erre ma voltak mind a kettõkorhàzan az elsõnel ahol a 12 es 18 hetit csinàltàk azt mondta ha a magànon minden rendben volt nincs mièrt aggódni, erre felè ò a legjobb, àtmentem a màsikhoz ahol mèrsèkelten több magzatvizet allapítottak meg es megint kevès gyomortalrtalmat....azt mondtàk be kell feküdnöm tuti beteg...akkor most kinek hidjek?

A hölyagja teljesen rendbenben mindig tele...


2014. febr. 20. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyomortelítődés mutat némi fluktuációt, tehát nem mindig, minden pillanatban van teljesen tele, ezért néha fals eredményeket adhat. Nyilván a gyomor telítődésének mértéke határozza meg a magzatvíz mértékét is, azaz ha a gyomra nem telítődik, akkor mérsékelten több/több lesz a víz is, tekintve, hogy nem nyeli le. Ha a hólyagja mindig tele van, az azt jelenti, hogy lejut a magzatvíz a hólyagjába, azaz nyeli, de valami miatt mégis néha halmozódik a víz. Azaz sehol nem mondtak neked hülyeséget, egyszerűen mindig a pillanatnyi állapotról beszéltek, ami hol ilyen, hol olyan. Mivel van, hogy nem ábrázolódik rendesen a gyomortartalom, és ilyenkor a magzatvíz is több, ezért a szoros megfigyelés nagyon is indokolt, főként, ha már a 20. héten mellette magas a vérnyomásod is.
2014. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!