Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam 1 teszte...

Ma reggel csináltam 1 teszte a DISCOLOR+-al és negatív lett! Hidjek neki?

Figyelt kérdés
Pont egy héttel ezelőtt is csináltam csak akkor a GRAVI hcg-vel azon pedig nagyon halványan ott volt a vonal:) pedig még csak jövőhét közepére nem várom!Van még reményem vagy már nincs?Hidjek a mai tesztnek vagy sem?
2009. aug. 6. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és tegnap a hőm 37,1 ma már 37,0 hüvelyben mérve
2009. aug. 6. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon korán tesztelsz, várd meg, hogy késen pár napot. Szerintem a múlt heti lehet, hogy tévedett, olyan hamar kimutatná?

Remélem, hogy siekrült, várj türelemmel, tudom, hogy nehéz, de úgy sem tudsz mást tenni. Vagy vehetnél 10-es érzékenységű tesztet, az lehet, hogy mutatna valamit.

A reményt ne add fel, és ne hidd el a mai tesztet.Nem is hallottam még ilyen tesztről.

2009. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)a hőm az még jó azért?
2009. aug. 6. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:

A hőd mindig önmagadhoz mérve jó vagy nem jó. Ha ciklus első felében ennél alacsonyabb volt, akkor jó.


ha a jövő hét közepére nem várod, akkor van még egy heted. Nagyon korán van. Egy héttel ezelőtt meg mág sokkal korábban volt!!!


Biológia: a ciklus elején elkezd érni egy petesejt, és a ciklusnak kb a közepén kiszabadul (tüszőrepedés, ovuláció). Ez volt nálad egy hete. ha megtermékenyül, akkor innentől számítva az 5-12. nap között beágyazódik, jó esetben ez van most. Beágyazódás UTÁN kezdi csak el termelni azt a terhességi hormont, amit a vizeletből ki tud mutatni a teszt! tehát korábban hiába tesztelsz, vagy negatív, vagy értékelhetetlen lesz a teszt, mint az a halvány pozitív, amiről beszéltél. Beágyazódás után eleinte nagyon alacsony a hcg terhesmormon szintje.


Majd ha kimarad a vérzés, csak akkor érdemes tesztelni. és ha már egy-két hetet késik, akkor lehet hinni a teszt eredményének.

2009. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!