Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitness DVD-k hatásosak?

Fitness DVD-k hatásosak?

Figyelt kérdés

Volt némi túlsúlyom (30kg). Változtattam az étkezésemen és elég szépen mennek le a kilók, viszont úgy látom a végére elég plötyi leszek. Szeretnék kicsit formásodni, hogy ne egy vékony, de löttyedt testet kapjak, miután leadtam a felesleget.

Neten sok fitness DVD-hez hozz lehet férni, egyik-másik nagyon bejön. Használnak ezek valamit, ha minden nap csinálom?


Vagy ha nem ezt, akkor mit ajánlotok? Vagy ezen belül mely videókat ajánljátok?

Nem igazán akarok fix órák időpontjához alkalmazkodni, mert elég különbözőek a napjaim. Ezért rugalmas megoldás kell.



2014. jún. 12. 05:08
 1/7 anonim ***** válasza:
súlyzós és/vagy saját testsúlyos edzést ajánlok, tv elõtt jobbra balra ugribugri megfelelõ testmozgás is lehet akár, de izomnövekedéshez édes kevés... persze ahhoz tömegnövelõ étrend is kell majd...
2014. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a nők miért imadjak ennyire a DVD-re való otthoni ugrálast miközben rendes edzést is csinálhatnának
2014. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak: pont azért kérdeztem itt, mert nem vagyok jártas a testmozgás témában. :) Ha tudnám mi a hatásos edzés, nem tettem volna fel a kérdést. :)


Azt hiszem ha csoportos aerobik órákra járnék, akkor is hasonló, vagy ugyanilyen gyakorlatok lennének, mint a DVD-ken. Tehát azzal sem lennék előrébb.


A konditerem havi bérlete elfogadható, valami 7000Ft körül, oké, ez belefér. De mivel sosem sportoltam fogalmam sincs, melyik gépen hogyan miből mennyit. Ez így, tudatlanul nem érne többet, mint a videóra ugrabugra a szobában. Jó, persze ott a személyi edző, 25.000Ft-ért, ezt nem engedhetem meg magamnak.


Ennek ismeretében mit értesz rendes edzés alatt? Kifejtenéd bővebben? Érdekel a téma, de igazából a leszólással nem vagyok kisegítve. Mindenki elkezdte valahol és senki sem úgy hogy mindent tudott az edzésről. Én most kezdtem, még itt tartok.

2014. jún. 12. 15:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Sperseus, köszönöm. Nekem igazából tetszik ez ugribugri, mint jókedvcsináló és feszültséglevezető, de utána néztem a "saját testsúlyos" edzésnek is, amit javasoltál.

A fegyencedzést dobta ki a kereső. Erre gondolsz?

Elég szimpatikus, főként hogy ahogy látom az alapoktól kezdi, talán nulla edzettséggel is nekiindulhatok.

2014. jún. 12. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalabb te bevallod hogy nincs alaptudasod és nem okoskodsz. Végre valaki.

Első lépésként menj fel a builder.hu oldalra és olvasgass hogy tisztaban legyél a táplalkozás/edzés alapjaival.

Ha a Fegyenc tetszik akkor nézz utána a Street Workoutnak. Sajat testsúlyos edzés,de a fegyenc marketingje és hülyeségei nélkül.


A személyi edző az aztan biztos hogy nem 25000 Ft. Peszlten 2-3 alkalom 5000 de ennyi pénzért megmutat és elmagyaraz mindent. Szerintem megtérülő befektetés..

2014. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem a fővárosban lakom, de itt is van több edzőterem, a legközelebbiben érdeklődtem, ott ezt az árat mondták. Ezért táplálkozási tanácsadás és személyre szabott edzésterv járna. Szétnézek a többiben is, ha azt mondod van olcsóbb is, akkor lehet itt is találok. :)


Megnézem az ajánlott oldalt és edzést is. Köszi a segítséget!

2014. jún. 12. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott valamit biztos elnéztek. Ennyi pénzt még Schwarzi se kérne.
2014. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!