Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden napi futással mennyi...

Minden napi futással mennyi idő után lehet látható eredményt elérni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 168cm magas, 55 kiló. Nem vagyok dagadt, csak van rajtam egy kis felesleg főleg a hasamon és a csípőmön. Szombattól kezdve minden nap megyek futni, sok gyümölcsöt fogok enni. Lefotózom majd magam, hogy hogyan haladok. Mennyi időnként érdemes képet csinálni?
2014. jún. 11. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Ugye azt tudod, hogy a gyümölcs javarészt cukor? Én szóltam...
2014. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor zöldséget eszem... Mindegy, minden napi futással mennyi idő alatt lehet látható eredmenyt elérni?
2014. jún. 11. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

rendes szálkásító étrend nélkül lehet, hogy semmi változást nem fogsz elérni. A sok gyümölcs sok cukrot jelent. A sok cukor megbolygatja az inzulinszintedet, a magas inzulinszint pedig leállítja a zsírégetést.

A futás egy eléggé intenzív terhelés a lábban lévő ízületek számára főleg a boka és a térd ízületeknek.

Még az edzett futók sem futnak minden nap, ha te mindenféle elő edzettség nélkül elkezdesz minden nap futni, ezzel a lábadnak fikarcnyi időt nem hagyva, hogy terhelés után regenerálódjon, az könnyedén krónikus, akár egész életedre kiható fájdalmakhoz, sérülésekhez vezethet...

de csak rajta... de ha fogyni akarsz, nem ártana előtte utána járnod 1-2 dolognak.

étrend pl:

[link]

futás:

[link]

2014. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mert a látható eredmény 70%-a a kaján múlik. Tényleg érdemes nagyobb figyelmet fordítanod rá, és akkor meg leszel elégedve Magaddal.
2014. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

minden nap nem szabad futni, egy futó napra egy pihenő nap essen, amikor a láb regenerálódik, különben nagyon gyorsan ízületi problémáid lesznek.

a pihenőnapokon végezz saját súlyos vagy súlyzós gyakorlatokat, az izomtónus növelése céljából.

étrend a legfontosabb, nem zöldséget kell enni, hanem pontosan kiszámolni a fehérje carbó és zsír arányt, aztán étrendet összeállítani és azt betartani, így lehet fogyni és nem a káposzta diétától meg sok női magazinos baromságtól, amitől fogysz 5 kilót, aztán 10 jön vissza, és rosszabbul fogsz kinézni, mintha el sem kezdted volna!

2014. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!