Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl vastag (izmos) a vádlim,...

Túl vastag (izmos) a vádlim, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Régen sokat sportoltam de egészségügyi okokbol pár éve abba kellett hagynom és most ugy látam h a sok sport miatt tul izmos a vádlim, nem igazán nőies,mármár férfiasnak látom és nagyon szomorú vagyok miatta. lehet ez ellen tenni vmit? mondjátok h lehet légyszi:(
2010. jan. 1. 22:24
 1/5 anonim válasza:
könnyen lehetséges, hogy csak te látod vastagnak, hidd el, egyébként sokan nagyon sokat adnának azért, hogy rendesen kinéző vádlijaik legyenek. legyél büszke magadra, belőled csak egy van!
2010. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nekem is sajnos olyan vastag a vádlim:(

örököltem...

de nem elég hogy erős csontozatot is örököltem,ráadásul apám nagyon izmos is:(

2010. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szálkás is vagy izmos+hájas? azért nem mindegy..
2010. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen meglehet hogy magadhoz képest gondolod
2010. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
leirtam h sportoltam elég rendesen... és azt hiszem meg tudom különböztetni h hájas v izmos vmi... ja, és 170 cm 50 kg mellett nem hinném h háj lenne... szoval légyszi olyanok irjanak akik tudnak segiteni
2010. jan. 3. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!