Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl vastag (izmos) a vádlim,...

Túl vastag (izmos) a vádlim, mit tegyek "ellene"?

Figyelt kérdés
Régen sokat sportoltam de egészségügyi okokbol pár éve abba kellett hagynom és most ugy látam h a sok sport miatt tul izmos a vádlim, nem igazán nőies,mármár férfiasnak látom és nagyon szomorú vagyok miatta. lehet ez elen tenni vmit? mondjátok h lehet léygszi:(
2009. dec. 22. 17:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
mikor sportoltál, utána nyújtottál is? mert az segít. nyújtja az izmokat.
2009. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát mivel jazz balettoztam is ezért igen, nyújtottam, bár lehet h nem eleget.... miért, szted ha most elkezdenék nyujatni az segitene?
2009. dec. 22. 18:21
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ezen nem igazán lehet segíteni . Vastagítani lehet , vékonyítani nem nagyon .
2009. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Amennyiben ilyen a vádlid, tehát látszik hogy a bokádnál lényegesen vékonyabb, akkor igaz, amit leírtál.


Én viszont úgy gondolom, hogy te szimplán kevered, mert zsíros a vádlid, és korántsem az a gond, hogy olyan nagyon izmos lenne!


Egyébként persze, mindkét eset ellen lehet tenni, csak jobb neked az, ha a zsírt kell lepucolni onnan, mintha az izmot..

2009. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem hinném h zsiros 175 cm vagyok és 50kilo, de van amikor 49. szoval, nem, nem zsir:D meg mondom sokat sportoltam. de leirnád kérlek hogy hogy tudnám akkor eltüntetni?:S megtennéd h mindkét verzio leirod (zsiros-izmos vádli). nagyon örülnék!
2009. dec. 22. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
genetikai adottság! Szokj, hozzá hogy izmos a vádlid! Nem a balettól lett izmos...
2009. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de azelőtt nem volt ilyen...
2009. dec. 24. 18:56
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

figyelj, akkor gondolkozz. 2 dolog lehet, ha a sportolás abahagyása után (="az előtt") nem volt ilyen.


1. ) ez mégiscsak zsír, és nem izom. Mivel ha nem sportolsz, ugyan mégis mitől nőne az izmod? Nem hogy nem nő, de mégcsak stagnálni sem stagnál, mivel az x terhelés hatására felépült izom egy y<x terhelés hatására lebomlik.


2. ) ez mégiscsak genetika, és ebben a korban indult meg a fejlődésed

2009. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jó,akkor vegyük h zsir (bár mégegyszer mondom, sztem biztos h nem az, látszik rajta, erős, feszes... ha befeszitem vagy csak ha simán lábujjhegyre állok akkor is látszanak az izmaim... azért ennyi év munkája csak nem tűnik el... na mindegy, persze lehet h nektek van igazatok) szoval akkor mit tegyek ha ez tényleg zsir? hogy tűntessem el??
2009. dec. 25. 12:32
 10/13 anonim válasza:
38%
Hát az tuti nem zsír ekkora súllyal. Látszanak az izomrostok ha megfeszíted? Élesen elválik a lábadtól ilyenkor? Mert ha igen, akkor az nem zsír. Egyébként szerintem pont, hogy pár kilót fel kéne szedned. Szépen eltakarná egy minimális zsírréteg az izmokat, és hidd el, egy feszes vádli nagyon szép tud lenni.
2009. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!