Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok egy kicsit?

Ezzel fogyhatok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy kis pocakom,de tényleg nem sok.Szeretném leadni ezért arra gondoltam ,hogy egy kicsit diétázok(kevesebbet,többször) és 6után már semmit sem.

Ezzel elérhető vmi kis látszat?

Emellett rendszeresen járok kondiba.



2014. máj. 28. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egy kicsit" fogyhatsz de akkor már csinálhatnád értelmesen is.


1) Az "egy kicsit diétázás" nem jó semmire mert lehet hogy így is túl sok lesz és nem fogsz fogyni. Nézz utána,számolj kalóriát,makrotápanyagot.

2) A 6 után nem evés hülyeség. Kifejezetten KELL enni csak nem szénhidrátot

3) A kondiban mit csinálsz? Mert nem úgy tűnik hogy nagyon értenél a dologhoz..(már bocs)

2014. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

diétézás = pl nem 2-3 szendvicset eszek hanem csak 1et+párolt zöldségek gyümölcsök

2

azért írtam h kondíba járok,mer ugye ott soktam hasazni meg minden,és lehetőleg ugy szeretnék fogyni h az ne a teljesítményből vegyen el.

2014. máj. 28. 10:19
 3/5 anonim válasza:
Kondiban hasazni meg minden?
2014. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:

A hasazástól nem fogysz. Az az izomra hat, az afeletti zsírt nem fogja érdekelni :) Bicajozz inkább vagy válassz valami hasonló aerób edzést a diéta mellé.

Persze a súlyzós is kell, de az csak azért, hogy ne az izmodból menjen le főleg a tömeg, hanem a zsírból.

2014. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!