Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taylor Lautner ( Jacob Black)...

Taylor Lautner ( Jacob Black) mennyi ido alatt es hogyan gyurta igy ki magat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 23:15
 1/7 anonim válasza:
Sztem csak a filmesek trükköztek. Nézz róla képet a neten, van félmeztelen is, és olyan kis girnyó gyerek. Tök átlagos. De a filmben mindent meg tudnak csinálni, ott tényleg jól nézett ki! :)
2009. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

hát a filmben jól néz ki az tuti.

de nem hinném hogy éjt nappallá téve gyúrt.

2009. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó az alkata, alapból is szálkás, fél év alatt simán meg lehet csinálni.Anno a charlie sheen-t is komolyan megedzették a nagy durranás 2.-re. Fél évig iszonyat komoly edzéseket nyomnak, hibátlan étrenden élnek, és minden táplálékkiegészítőt megkapnak. Körbe vannak bástyázva szakemberekkel, simán meg lehet csinálni.
2009. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kigyúrta magát...és tényleg olyan lett. Muszáj volt neki, másként lecserélik, a girnyós az régebbi kép :D Van 1 interjú is youtubeon, ahol simán látszik, hogy nem géppel csinálták. Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy 3 hónap...bár nem arról a teljesen alapról indult. Nagyon meg voltak lepődve.
2010. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sok munkával s konditeremmel.

Fél év alatt sok mindenre képes egy ember.

Nem csak szimuláció volt.

2010. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A new moon,plakátképén nem az ő testével van lefényképezve hanem egy brazil modell képével.ha szükséges a képet belinkelem.
2010. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szükséges, láttam én is
2010. júl. 12. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!