Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taylor Lautner (Jacob Black)...

Taylor Lautner (Jacob Black) mennyi idő alatt gyúrta így ki magát?

Figyelt kérdés
Milyen edzéstervet használt? Szedett ilyen tömegnövelő dolgokat? Szerintetek?
2009. dec. 6. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ilyen test eléréséhez semmilyen táplálékkiegészítő nem szükséges. már ne haragudj de ez a test 10-es skálán egy 3-as, gyenge 4-es....
2009. dec. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

DE IMÁDOM TAYLORT!!!!!!!!!!!! :D

ÉN ÚGY TUDOM TWILIGHT FORGATÁSA UTÁN EGYBÖL EDZENIE KELLETT HOGY A TÖBBI RÉSZBEN IS Ö ALAKÍTHASSA JACOB-OT!!


ÍGY HÁT LE KELLET MENNIE AZ EDZÖTEREMBE HETI 4-5 ALKALOMMAL ÉS CSAK 15-20 PERCES GYÚRÁST / EDZÉST KELLET ELVÉGEZNIE ÉS KÉT ÓRÁNKÉNT KELLET ENNIE!!! AZT MONDT NERKI AZ EDZÖJE HOGY A LÉNYEG HOGY 2 ÓRÁNKÉNT AKÁRHOL IS VAN RAKJON BE VALAMIT A SZÁJÁBA!!..SZÓVAL NEKI HÍZNIA IS KELLETT..ÉS ÉPP EZÉRT NEM SPORTOLHATOTT SOKAT..MERT ELEINTE SOKAT MOZGOTT ÉS TÖBB KALÓRIÁT ADOTT LE AHELYETT HOGY IZMOSODOTT VOLNA.. :D


17/L

2009. dec. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lyon válasza:
0%

[link]


AMÚGY SZTEM SEM NAGY SZÁM A SRÁC, MÁRMINT IZMOS TESTRE ÉRTEM. 14 KG-T PAKOLT MAGÁRA, DE NAGYON KICSI. ELÉG SOVÁNY LEHETETT....

2010. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!