Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyit érhet egy eredeti...

Mennyit érhet egy eredeti Gyurta Dani aláírás?

Figyelt kérdés
van egy, szeretném eladni, de nem tudom mennyit kérhetnék érte
2010. aug. 10. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ kinek.Nekem pl.semmennyit.

Tedd fel vaterára 5000-ért ,annál többet sztem nem fognak fizetni érte,de majd meglátod,hogy megy a licit.

2010. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát én nem tudom de én például egyik kedvencem aláírásáért sem fizetnék 5000Ft-ot, főleg ha magyar és "bármikor" kérhetek tőle személyesen, nem tudom mennyit érhet de ebből nem nagyon fogsz meggazdagodni, ha esetleg lenne egy Elvis-ed vagy egy Jackson-od abból már valószínűbb =)
2010. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10.000 Ft-ot kéne NEKED fizetned, hogy elvegyem Tőled az autogramot, nemhogy még én adjak érte pénzt! :D
2010. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már én is kezdem felismerni, hogy ebből bizony nem gazdagodok meg! XD majd akkor jól kidobom azt csá! XDDD
2010. aug. 13. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
hehe, egyáltalán minek kellett kérni?? :D tök fölös volt, max télire jó lesz 5-6 másodpercnyi tüzelőnek xD
2010. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
nekem kell, na! úszok én is, ő meg az Isten!:D
2011. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne!!
2012. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!