Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem figyelünk az étkezésre...

Ha nem figyelünk az étkezésre akkor is lehet kockás hasunk?

Figyelt kérdés

volt egy szobatársam aki elkezdett járni kondiba, és pár hónap alatt kockás hasat edzett magának.

de a kajára egyáltalán nem figyelt. evett amit csak tudott, meg ami volt. sőt még volt olyan h éjjel 11kor tömte tele magát szalonnával vagy csokikkal.

ha ennyire az étkezésen is múlnak a kockák, neki akkor miért sikerült?

18/L



2014. máj. 19. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
testalkat füghõ is, gondolom ektomorf volt, akiknek sokkal gyorsabb az anyagcseréjük... amúgy ha nem figyelt a kajára de elõjöttek a kockák akkor bizony kalória miniszban volt és az izomzata szempontjából felesleges idõtöltés volt...
2014. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdok kaloriadeficitben is tudnak izmosodni.
2014. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
Ez 18 éves kor közelében és az alatt, jó genetikával azért nem olyan meglepő. Majd térjünk vissza a témára 20 év múlva :)
2014. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
engem 18 évesen érdekel, nem később :D
2014. jún. 1. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Genetika. Nekem is van olyan ismerősöm aki kb péksüteményen és pizzán feltömegelt magara vagy 10 kilót szálkasan. Mason meg egy laza hét is meglatszik.

De hidd el hogy nem az általad leírtak vannak többségben.

2014. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó genetika! Pasim futkározik ide-oda, azt eszik, amihez kedve szottyan (pizza, gulyásleves, zsírban sült húsok, tésztaaa..) aztán mégis olyan szép izmai vannak (mellizmát még én is irigylem, pedig nő vagyok) , mintha éjjel-nappal kondizni járna (pedig nem, csak néha, ha eszébe jut) és még szálkás is hozzá. És ő is éjjeli evő, kb. éjfél és 1:30 között vacsorázik :D aztán jön aludni.
2014. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több összetevője van a dolognak: genetika, bélflóra összetétele, sport mennyisége, táplálkozás. Szóval természetesen lehet. Valakinek könnyebben, valakinek nehezebben. Nekem csak akkor volt kockahasam, amikor a sok sport mellett a táplálkozásra is odafigyeltem, a bátyám viszont exomorf; ritkán sportol, állandóan junkfood-ot eszik, mégis kockahasa van.
2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!