Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Győr környéki, sportmániás 17...

Győr környéki, sportmániás 17 év körüli lány van itt? :D

Figyelt kérdés
17 L vagyok, és nincs olyan barátnőm aki megértené a fitneszmániám. Imádok edzeni járni, egészségesen enni meg ilyenek, a jövőben fitneszmodell vagy személyi edző is lennék. Rengeteget járok edzeni de sokszor olyan egyedül érzem magam mert semmilyen barátnőm nem érti meg miért csinálom meg ezt az egész életet nem érzi át. Mostanában tök sokszor olyan egyedül érzem magam, nemtudom mit csináljak, mert a barátaimmal csak bulizni meg inni lehetne menni, de azt én ugye nyilván nem teszem a céljaim miatt. Nincs valaki itt, aki hasonló helyzetben van mint én? :D bocsi, lehet hülyeség volt ez a kérdés de megpróbálom, hátha :D
2014. máj. 18. 19:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!