Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzek, viszont lapos a fenekem...

Edzek, viszont lapos a fenekem. Mit csináljak? Lány vagyok. Többi lent

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, Heti többször, Lement rólam kb 7-8kg. Combra vastag alkat vagyok, viszont könnyen izmosodik. Fenekem viszont totálisan lement. Ha oldalról állok olyan mintha nem is lenne fenekem. Minden ismerősöm beszól, hogy elfogytam a fenekem. Úgy érzem szörnyen nézek ki ez miatt. A ruháim szörnyűek, ami combra jó fenékre nagy... :(

55kg vagyok 167cm-hez, kinézetre többnek nézek ki, elég vastag csontokkal vagyok megáldva. Hasamról meg oldalamról nem ment le szinte semmi, pedig arra is edzek.

Elkezdtem egy új edzést 2x csinálom meg egymás után, pihenő annyi amennyit szükségesnek érzek éppen.

10 guggolás súllyal

30 guggolás ugrással

10-10 kitörés padról

20-20 padra lépés láb lendítéssel

50-50 csípő emelés



2014. máj. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

El kellene dönteni, hogy izmosodni akarsz, vagy zsírt leadni.

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2014. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés pedig nincs. Nem lehet irányítani a zsirleadas helyét. Nem onnan fogysz amire edzel!
2014. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szeretném leadni a fölösleges zsírt magamról, utána pedig szeretnék izmosodni, formásodni. Nem riadok meg a súlyzós edzésektől se! :) Igazából lelkes is vagyok meg kedvem is van hozzá. Rájöttem, hogy nagyon szeretek mozogni. De tudásom nem sok van hozzá, pénzem meg szint úgy nincs, hogy terembe járjak, ahol szakember lenne. Itthon van 1-2 gép azzal szoktam edzeni. (fekpad, súlyók, és egy ilyen gép is ->


[link]

2014. máj. 12. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A súlyzós edzés az maradjon, menjen a guggolás, kitörés, stb.. kellenek a nagy súlyok, hogy ne izomból fogyj. De az étrendet kell jól összerakni. Magas feherjebevitel és alacsony ch kell. A súlyzós edzés mellé még heti 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj, stb..

De izmot majd tömegnövelő étrenddel tudsz növelni, tehát egyszerre nem megy a zsirleadassal.

Olvasd el a sárga kapszula című könyvet, keress rá!

2014. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm-köszönöm, már keresem is ! :)
2014. máj. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!