Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha pulcsiba futok hamarabb...

Ha pulcsiba futok hamarabb lefogyok?

Figyelt kérdés

Ha pulcsiban futok/biciklizek/edzek, akkor habarabb lefogyok, szálkásodok? Van valamilyen rossz hatása az egészségemre nézve?

A válaszoakt előre is köszönöm!:)



2014. máj. 12. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatasa nem lesz azonkivul hogy melegen tart, megizzaszt.
2014. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont könnyen megfázol.
2014. máj. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A zsákba futás jobban fogyaszt.
2014. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen az idõ... télen pl érdemes pulcsiban futni...

ha viszont arra gondolsz, hogy többet izzadj, nos ha melegben pulóverben tolod, többet izzadsz, sok vízet veszítesz, rosz eserben elájulsz a napon és mire megtalálnak, addigra meghalsz...

2014. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tkodit ***** válasza:
100%

A kánikulát leszámítva nem olyan rossz melegítőfelsőben edzeni. Melegen tartja az ízületeket, elég sokan edzenek így. Amíg nem kapsz hőgutát, addig semmi gond nincs vele.

(ugye tudod, hogy izzadás==/==zsírégetés!)

2014. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van az a nagy, szőrmés pulcsi, ami néhány éve jött divatba, télen abban szoktam futni meg veszek alá egy hosszú újjú pólót, a melegitő alsó alá pedig egy sztreccs nadrágot. Nyáron pedig hosszú melegitőnadrág és melegitő felső egy atlétával. Az igaz hogy az erdőben szoktam futni így ezért öltözök be nyáron is, mert bevallom őszintén, félek a kullancsoktól, viszont csak az erdőben van olyan terep ahol egyszer fölfelé kell futni másszor pedig lefelé, ilyenkor izzadok mint az ökör, de még soha nem éreztem volna azt hogy elájulok mert olyan melegem van. 35-40 fokban is elvagyok egy pamut szabadidőben akár egész nap, fogadásból egy hétig így jártam tavaly nyárom :)
2014. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
csak vizet veszítesz, ettől jobban fogyni nem fogsz
2015. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!