Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki Leg Magic-ezik, az naponta...

Aki Leg Magic-ezik, az naponta mennyit szokott csinálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
esténként szoktam 120at kb. de van h 150et:)
2009. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Változó. Minden nap használom, s általában 75 - 250 között. Ezt persze nem egyszerre, hanem darabokban. Közte más tornagyakorlatot is beiktatok, s így minden nap mozgok kb.20-30 percet.

Te is megosztanád, hogy haladsz?

2010. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én este szoktam 200-300at megcsinálni,és én is tornázok még picit utána. Na nem sokat,nem szeretek mozogni... =)
2010. jan. 11. 11:44
 4/7 anonim válasza:
én az időt mérem és úgy 3-4× 15 perc
2010. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye aki a leg magicet darabszámra számolja? Futásnál is akkor már ne az időt mérjük, de még csak ne is a kilómétert, számoljuk inkább, hogy mennyit léptünk... -.-
2010. aug. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már miért lennénk hülyék? Szerintem meg te vagy az ilyen válasszal!
2010. aug. 21. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Okés lehet, hogy én vagyok a hülye, de gondolj csak bele. A leg magic is egy erősítő gyakorlat. Ha edzésprogramot állítasz fel magadnak, akkor az számít a programban, hogy mennyi ideig dolgoznak az izmaid, és milyen intenzitással. Hogy percenként mennyit ver a szíved. Ezek azok a támpontok, amelyekről kiindulunk és részletesen nyomon tudjuk követni a fejlődésünket. Egyéb: Ha arra koncentrálsz, hogy hány gyakorlatot végzel el, akkor nagyobb esélye lesz, hogy szabálytalanul hajtod végre azokat, mert csak sietsz, kapkodsz és haladni akarsz.. De hát te tudod, én nekem elég fura ezt hallani, hogy valaki itt számolgat, ahelyett, hogy csak vetne egy pillantást alkalomadtán az órájára...
2010. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!