Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 50 vagy 75 guggolást...

Ha napi 50 vagy 75 guggolást csinálok, mennyi idő múlva fog látszani az eredmény?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Az izomerő definíciója, hogy mekkora erőkifejtésre képes az izom egy bizonyos pillanatban.

Tehát nem az, hogy mennyi idei tud alacsony-közepes terhelés mellet mozgást végezni.

(azt állóképességnek hívjuk)

Én valószínüleg akkor tudnék lefutni 20 km-ert, amikor Te 5 ismétléses guggolást 220 kilóval.

Ennek oka a vörös és fehér típúsú (lassú-gyors) izomrostok különbözőségében rejlik.


Ha lesz időm, kifejtem részletesen (meg ha kíváncsi rá valaki), most nincs időm sajnos.


Ja, alapvetően testépítő edző vagyok, de foglalkozok focistákkal és fogyni vágyó hölgyekkel is.

2009. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

kedves edző!

betegség miatt sürgősen fogynom kellene. mennem kell a konditerembe hétfőtől, de fogalmam sincs mit hogy kell. 25 éves nő vagyok. Tudnál adni tanácsot, hogy mit hogy, miből mennyit?köszi

2010. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
18%
Ha van egy fasza't gugolásmérőd, akkor amikor ellenörzöd és akkor kb 50 vagy 75 mutat
2010. jan. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Milyen eredményre vagy kíváncsi?
2010. jan. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

02:03:


Ha még sosem csináltad, mindenképpen kérj szakmai segítséget.

Minden teremben van (kellene lennie) teremedzőnek, aki tud segíteni. Ezt csak személyesen lehet, annyira összetett dologról van szó.

2010. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
értettem! majd megkérdezem ott az edzőt...jajj de utálom előre az egészet...pedig, tudom, hogy így nem lehet hozzáállni.
2010. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
2-es ! Te edző 🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!