Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerincműtét után Sok/Kevés/Pon...

Gerincműtét után Sok/Kevés/Pont jó ez a futás mérték 21 éves lányként?

Figyelt kérdés

7 éve műtöttek meg és erre vigyáznom kell.

Fogynom kellene 5 kg-ot próbálom mozgással elérni.

Szoktam futni, eddig 8 km futottam 1 óra alatt, aztán csökkentettem a km-t és mikor hogy. Van hogy 6 km-t 45 perc alatt de most 41:30 perc alatt sikerült. Javítottam. Ez így jó? Ne strapáljam magam vagy még ettől picivel többel sem ártok?


2014. máj. 4. 22:51
 1/2 tkodit ***** válasza:
100%
Ezt orvostól kéne kérdezned. Ha tudnánk is, hogy milyen jellegű volt a műtét, látatlanban akkor sem szabadna erről tanácsokat adni így neten.
2014. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

annyi mindenesetre bizonyos,hogy gerincproblémások nem nagyon szoktak futni,mert hosszirányban rázza a gerincet és üti a porckorongokat.

ha már tünet mentes a beteg akkor a kettlebell lehet egy jó opció kardió edzésnek,mert nincsen benne hosszirányú rázó,ütődő mozgás és nagyon megerősíti a törzs izomzatát,amely izmok így hatékonyan tudják segíteni a gerincoszlop munkáját,tehát 2 az 1ben sportág.

a fogyás meg a diétán múlik elsősorban.

2014. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!