Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6-7 kiló felesleg van rajtam, amitől szívesen megszabadulnék. Na mármost, cross trainingeztem, kondiztam, bokszoltam, úsztam(/ok), squasholok, továbbá kondiparkba és eljárok néhanapján. A célom az, hogy relatíve vékony, izmos legyek, minél szálkásabb. Nem szeretnék izompacsirta lenni. Tudtok valamit ajánlani amivel ezt a célt a legrövidebb időn belül el lehetne érni? Nyilván fontos, sőt fontosabb a diéta, de ez egy másik téma, igen arra is próbálok odafigyelni. Amiket még végzek, azokban örömömet lelem és úgy gondolom, hogy hasznosak, de az izom eléréséhez talán valami másra is szükség lenne. És végül, azért ne küldjetek el a himalájára hegyet mászni, valami olyan kéne ami sok helyen elérhető. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. máj. 4. 20:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget!
2014. máj. 4. 21:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit és majd biztos más is írni fog.
2014. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!