Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6-7 kiló felesleg van rajtam, amitől szívesen megszabadulnék. Na mármost, cross trainingeztem, kondiztam, bokszoltam, úsztam(/ok), squasholok, továbbá kondiparkba és eljárok néhanapján. A célom az, hogy relatíve vékony, izmos legyek, minél szálkásabb. Nem szeretnék izompacsirta lenni. Tudtok valamit ajánlani amivel ezt a célt a legrövidebb időn belül el lehetne érni? Nyilván fontos, sőt fontosabb a diéta, de ez egy másik téma, igen arra is próbálok odafigyelni. Amiket még végzek, azokban örömömet lelem és úgy gondolom, hogy hasznosak, de az izom eléréséhez talán valami másra is szükség lenne. És végül, azért ne küldjetek el a himalájára hegyet mászni, valami olyan kéne ami sok helyen elérhető. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. máj. 4. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig a célodhoz a kemény súlyzós edzés + aerob + diéta lenne jó, ha hiszed, ha nem. Túl izmos sosem leszel koksz nélkül, szóval ettől ne tarts.
2014. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na egy igazi kondis!:D Ne haragudj ez egyáltalán nem sértés akart lenni. Jártam kondiba egyik ismerősömmel, aki eléggé jól és rég tolta. Teljesen tiszta volt, nem használt semmit. 20 éve kondizott. Na most elég butának fogok tűnni, nem jól fogom leírni a nevét, Menzel féle edzéstervet csinált. Előző századi kondis, a lényege az egésznek az volt, hogy nagy súllyal kis ismétlés számú edzéseket csináltunk. Viszont ettől nagyon megfájdult a térdem, ezért hagytam abba.
2014. máj. 4. 20:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Korrigálom is magam: Mike Mentzernek hívták
2014. máj. 4. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Én pedig 29 éve edzem, szóval a 20 év az nem is sok. De nem azt írtam, hogy max közeli súllyal nyomj 2-3-akat.:)

Akkora súlyokkal eddz, amivel éppen megy 8-12 ismétlés.

A legfontosabb viszont az étrend és éppen arról nem akarsz kérdezni. Nem cseszegetlek, de ez a lényeg!

2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szívesen elfogadom az építő jellegű kommenteket, ha időd engedi és van kedved hozzá nyugodtan írhatsz fontosakat róla. Az alapokat tudom, este nem eszek szénhidrátot, fehérjét eszek este, figyelek a napközbeni bevitelekre (kalória, szénhidrát stb.) Ezeket szinte mindig betartom, főleg az utóbbi időkben, miután elhatároztam, hogy rendesen eszek, de az eredményét nem látom még és ez csüggesztő. A szavaidból azt vettem ki, hogy ezt a Mentzer féle edzéstervet te elítéled, jól értem, ugye?
2014. máj. 4. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem látod jól, én sem ítélek el terveket, sőt az a jó ha időnként vált az ember. Szerintem kellenek a nagy súlyok is. Mondjuk én minél izmosabb akarok lenni, de ugye ez nem könnyű még így sem, ha rendben van a kaja + nagy súlyos edzés.

Először is ki el kellene dönteni, hogy mit szeretnél, mert a kérdés elején még zsírleadásról írsz, utána meg izmosodásról beszélsz. Na ez nem szokott egyszerre menni, különböző étrend kell hozzá. Tehát vagy szálkásító diéta vagy tömegnövelő étrend.

2014. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van! Valóban követhetetlen a gondolat menetem. Nem szeretnék nagyon izmos lenni, szálkás szeretnék lenni, tehát mindenképp a zsírégető diéta-edzésterv kellene.
2014. máj. 4. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
okés, de előtte nem ártana izomtömeg is, hogy legyen miről szálkásítani. Mert ha nincs elég tömeg, akkor nagyon kis vékonyka maradsz a szálkásítás végére. Szóval én előtte tömegelnék picit.
2014. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebben a témában biztosan igazad van. Tehát akkor először azzal kéne kezdenem.
2014. máj. 4. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Tömegnövelés, majd frankon leszalkasitasz megfelelő diétával. Így lesz jó a forma.
2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!