Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés térdfelhúzás...

Fegyencedzés térdfelhúzás közben pattog az ízület, mitől?

Figyelt kérdés
Bemelegítésnél (lábkörzés) is pattog. A combot felett, ágyék körül. Miért van ez, és mit jelent, és mit lehet tenni ellene?
2014. máj. 1. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg guggolás közben.

Sokat olvastam erről, és nem jutottam semerre sem.

Valaki azt mondja, hogy csak az ízületi folyadékban levő gázok pattognak, ha nyomás alatt vannak.

Mások ízületkopást diagnosztizálnak.


Ha fáj is gyakorlás közben, akkor vegyél ízületvédőt, vagy menj el egy orvoshoz.

2014. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt elég jól le van írva (A Donald kacsás verzió):

[link]


Elvileg a csípőhajlító rendszeres nyújtásával elmúlik. A rengeteg üléstől alakul ki, ami ezután sem szűnik meg, úgyhogy nagyon hosszú időbe telhet.

2014. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet elmúlik majd, nekem is "kattogott" lábemelésnél, ha nem is minden mozdulatnál, de elég gyakran, fájni nem fájt.

Januárban kezdtem a fegyencedzést, most tartok a 3. lépésnél /lábemelés/ és mostanra teljesen elmúlt, én nem csináltam semmit csak az edzést.

2014. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!