Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HA heti ötszöri kb.70 perces...

HA heti ötszöri kb.70 perces torna mellé szednék L-karnitint, akkor az segítené a fogyást, ugye? De mi van akkor, ha abbahagyom? Úgy hallottam, hogy akkor visszajön :S

Figyelt kérdés

mármint az L-karnitint hagynám abba, ha már elértem a kívánt alakot :)

164/69 L



2014. ápr. 27. 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:

ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az étkezés rendben van, magas fehérjebevitel, kevés szénhidrát, és azt is inkább csak a nap elején :)

(már lefogytam így, csak motiváció hiányában visszahiztam :S)

2014. ápr. 27. 11:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Az L-Karitin egy tápkieg nem csodaszer...kicsit segít de annnyi.


Visszajönni akkor fog ha nem mozogsz és sokat eszel.

A karitinnak ehhez semmi köze.

2014. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár százalékot segíthet maximum, szóval ezen nem múlik semmi.
2014. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2014. ápr. 27. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is épp "fogyókúrázok", és edzés előtt 2 g karnitin szoktam bevenni. Azt vettem észre, hogy intenzívebben tudok edzeni, és emiatt motiváltabb is vagyok. Azt nem tudom, hogy a zsírégetésben mennyit köszönhetek neki, de egyelőre jól haladok.

Én úgy gondolom, hogy nekünk, hízékony embereknek tudomásul kell vennünk, hogy nem ehetünk meg mindent minden mennyiségben. Ha jól akarunk kinézni, egészségesen akarunk élni, ahhoz kell igazítani az életmódunkat, amit egész életünkben követni kell. Sajnos én is kicsit későn kezdtem el, 30 évesen, de még mindig jobb, mint ha egész életemet egy önbizalomhiányos kövér lúzerként élném le.

2014. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazad van, utolsó!

másrészt én is motivációnak is venném, ha érzem, hogy jól megy akkor több kedve is van hozzá az embernek :)

2014. ápr. 28. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajrá! Én imádok edzeni, alig várom hogy délután legyen és kondizhassak! És nem csak a hizékony embereknek kéne egészségesen élniük!

17/L

2014. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!