Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség az egyenes meg...

Edward Cullen ® kérdése:

Mi a különbség az egyenes meg a francia rúd között?

Figyelt kérdés
Formailag tudom hogy néz ki , bicepszre szeretnék emelni, csak nem tudom melyik lenne a jobb , vagy ,hogy mi a hatés mechanizmusa.Szerintetek melyik a jobb?
2009. dec. 23. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

A pontos válasz engem is érdekelne.


Annyit tudok hozzátenni, mint gyakorlott gyúrós, saját tapasztalatból, hogy nekem a francia rúd nem jön be. Tépi a csuklómat, fáj. Úgyhogy bicepszre én 1 kezesekkel szoktam az a legbiztosabb. (és elég szépet lehet csinálni így is)

2009. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg kevésbé terheli a csuklót és alkart, ennyi a különbség.. nekem az egyenes rúd jobban kézre áll.
2009. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek az egyéni struktúrája miatt a francia rúd sokkal jobban fekszik, de van akinek nem.
2009. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ez egyszerű a francia rúd sokkal jobban kézreáll és kíméli az izületeket mert ha megnézed hogy kényelmes bicepszre emelni nem vízszintesen tartod a kezed hanem kicsit megdöntöd oldalra
2009. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A különbség egyrészt a kényelmen van,ugyanis a francia rúd ahogy sokan írták jobban kézreáll,nembántja a csuklót,az izületeket

másrészről,máshova is dolgoznak de nekem aztmondták hogyha fáj a csuklóm,nemér annyit az egész hogy az egyenes rúddal(pl:bicepszezzek)

2009. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Boldog Karácsonyt mindenkinek! :D
2009. dec. 24. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

alapból mindenkinek egyenes rúddal kéne csinálni. annak kell francia rúddal, akinek az egyenes rúdtól fáj az alkarja.

azért nem a legjobb alapból francia rudat használni, mert elég sokat dolgozik ott már az alkar is.

2009. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem értek egyet az elözővel.

A francia rúddal csinált gyakorlatok sokkal jobban mennek a bicepszre.(jobban tudsz koncentrálni)Az egyenes rúd nekem nagyon hamar bedurantotta az alkaromat.Szóval biszepszhez én a franciarúdat és az egykezeset ajánlom. Alkarhoz meg nyílván az egyenes.

2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!