Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fútópadnál ti is észrevettétek?

Fútópadnál ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik hogy a padot direkt picit a vízszintesnél alacsonyabbra állítják hogy könnyebb legyen futni, és azt érezd hogy több kaloriát égetsz. Én padon átlagosan 1km/hval többel tudok futni mint szabadban. pl szabadban 13km/h sebességgel futok , az az amit tudok tartani egy óráig kb de akkor már nagyon kapkodom a végére a levegőt. Padon ma simán elfutkároztam 14.5ös sebességgel. Én úgy szoktam hogy a dőlést mindig feljebb rakom 2-vel és úgy kb reális szerintem. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. ápr. 22. 18:01
 1/3 Andi80018 ***** válasza:
Padon mindig könnyebb futni, mit szabadban, ez tény. Én utálok padon futni, pont ezért, mert nem nyújtja ugyanazt az érzetet, mint kint. Én magasabbra se szeretem állítani, idegesít. Ha neked úgy jó, akkor fussál úgy.
2014. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én mindkét formában futottam már, és nekem egyáltalán nem könnyebb a futópadon, én úgy érzem, mintha inkább ugrálás volna mint futás.
2015. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csiß ***** válasza:
Szerintem azért könnyebb padon futni,mert nincs meg az a szint ingadozás mint a szabadban.Csak sima egyenletes futás.Se domb,se völgy,se semmi.
2015. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!