Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » StreetWorkout-tal lehet úgy...

StreetWorkout-tal lehet úgy jól kinéző testet csinálni hogy nem szedek fehérje port stb?

Figyelt kérdés
Az csak nekem tévhit hogy aki a börtönben meg tudja csinálni olyan koszton mint ami a börtönökben van...akkor miért hivatkozik mindenki a + dolgokra?

#strwwtworkout
2014. ápr. 18. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz te bármilyen ultramenő börtön,betyár,gettó edzést a biológia törvényei akkor is vonatkozni fognak rád,miszerint a semmiből nem lesz izom...


A tévedés az,hogy a börtönben kigyúrják magukat.A börtönben k*vára senki se izmosodik meg nagyon,akiket mutogatnak mint húdekemény börtönedzőket azok már izmosan kerültek be.

Bent meg megy a a kajalenyúlás,fehérje és szteroidcsempészet mint állat.

Van aki g*cit kér a másiktól és megissza mint fehérjét..de erről már nem írt a "Börtökódex Keménygyerekeknek",mi?

2014. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, mivel nem muszáj fehérje porból bevinni a tápanyagot, ha megvan szilárd kajából is. Húsból, tojásból is összejön a napi feherjebevitel ha odafigyelsz. Nem leszel izmosabb attól ha a fehérje egy része tapkiegbol megy. Az is csak kaja, nem varazspor.
2014. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a "jól kinéző test"? És milyen alapokkal indulsz? Mert ha egy Elijah Wood-ból akarsz egy Manu Bennett-et, akkor be kell tároznod egy nem elhanyagolható mennyiségű jókívánságot. :D
2014. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom hogy neked milyen az a test de elárulok egy titkot aki azért látszik izmosnak mert tele van mindene fehérje meg ilyen porral az szinte nem is izom csak lufi ami izomnak tűnik az igazi izom az ha rendesen fizikai munkát végzel súlyzózol ez a streetworkout. Fizikai munkára ne hogy a égycsapásra meg arra gondoljatok hogy számító összerakás meg ilyesmi pl autó szerelés ez csak egy példa de pl kapálással is erősebb leszel de nem egy izom ember
2014. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm utolsó hogy felvilágosítottál miszerint nem izmaim vannak hanem csak lufik! :(

De elárulod hogy a fehérje mily csodás folyamatok útján fújt engem műizmú lufivá?


Mert ez biokémiai Nobel-gyanús felfedezés lenne..

2014. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én régen nagyon sokat költöttem tápkiegészítőkre, majd amikor felépítettem a kondiba egy viszonylag jól kinéző alakot, szépen fokozatosan abba kellett hagynom az edzést. Most futok, mert erre van lehetőségem és megpróbálok szálkás alakot előhozni, de már semmit sem fizetnék fehérjére,mert megváltozott a véleményem róla. Azzal pedig egyetértek, hogy a kemény street workout is csak egy látszat. A valódi formát máshogy szerezték. Üdv.
2014. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ez egyre rejtélyesebb.
2014. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy írsz a börtönkajáról,mintha valami sza-rt ennének.Több,mint 1500ft egy rab napi kajája.Egy megnyúlt átlag ropi tini alig eszik.Amit meg eszik abból hiányoznak lényegi tápanyagok, vagyis bőven alultáplált és akkor csodálkozik,hogy nem fejlődik.Ehhez képest a kiadós börtönkoszt fejlődésre alkalmas étrend.
2014. ápr. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a 4. válaszoló egy igazi idóta. Kapálással erős leszel? Ekkor baromságot, hogy tudsz leírni te gyökérgyerek. Az hogy tudj egész nap kapálni az állóképesség kérdése, nem erő kérdése. Ne keverd a fogalmakat kisgyerek. Egy focista és egy kézilabdás, sőt bármilyen sportoló, de senki nem tud egész nap kapálni, ha nem ahhoz szokott. De bárki hamar hozzászokik, ha ezt kellene csinálni. A kapáló bácsika pedig nem fog fekvenyomni 150-el és guggolni, felhúzni, ami már erőnek számít.

A fehérjepor is csak kaja, pl a tejsavó az sajtgyártásnál keletkezik és abból szűrik ki a tejcukrot, majd porlasztva szárítják. Semmi mű nincs benne, nem lesz tőle műizom. Ilyen eleve nem létezik.

Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor húzzál innen, ne oszd az észt sport kategóriában. Én sem megyek politizálni, mert ahhoz nem értek, neked sem kell itt baromságokat írni. Az ember esze megáll mekkora idióták vannak!

2014. ápr. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!