Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen airsoft AEG-et tudnátok...

Milyen airsoft AEG-et tudnátok ajánlani 50-70. 000 HUF-os árintervallumban?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy saját airsoft fegyvert, és nem igazán vagyok otthon a piacon. Elsősorban olyanok, akik értetek hozzá, milyen megbízható, lehetőleg márkás, pontos, CQB-ben is használható(legtöbb helyen azthiszem 400FPS alatt) AEG-et tudnátok ajánlani, ami olyan 50-70k forintért beszerezhető? Illetve ha tudtok hozzá mondani valamilyen jófajta red-dotot, azt is megköszönném.

2014. ápr. 12. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt is írd le, hogy neked a milyen tipusúak tetszenek.

Mert nem mindegy, hogy AK, M4, M16, M14, G36, MP5 vagy még sok féle közül választ az ember, ugyanis külsőségekben is eltérnek, és a felépítésük is teljesen más (nem csak az igazi fegyvereknél, hanem aisoftnál is).

2014. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AK széria, vagy G36. De most nagyon úgy néz ki, hogy JG G36 lesz belőle, sok jót hallottam arról a fegyverről. Igazából nem tudom, hogy mondjuk az AK szériából milyen gyártók számítanak jónak, a CYMA-ról hallottam, hogy nincsenek rossz AK-jaik, de más szériáknál nem a leg fényesebb, amit csinálnak.
2014. máj. 1. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A Cyma jó AK-at gyárt, de ha neked mindegy hogy AK vagy G36 akkor maradj a G36nál. A Jing Gong is neves gyártó, nem bánod meg.

De azért ittvan egy hozzáértő ember véleménye is:

[link]

[link]


Sok érdekes dolog van ezen oldalon, ha érdekel az airsoft olvasgasd. (a "korábbi cikkek"nél ottvan az összes iromány)

2014. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A JG G36-al nem nagyon foghatsz mellé, sok jót hallani róla, és nagyon jó áron van (40-45 között újonnan, bevizsgált). Egy haveromnak is olyan van, ugyanazokon a játékokon nekem 3 fegyverem is tönkrement, a JG viszont hibamentesen működik azóta is. Egyetlen hátránya, hogy fogásra és ránézésre is játékpisztoly-érzése van az embernek vele. Esetleg tudnám még a Dboys\Boyi M4-et ajánlani, az 60K felett van, és nagyon élethűre sikerült, jó az alkatrészellátása is. Arról sajnos nem érdemes álmodozni, hogy hibamentes fegyvert veszel, valami mindig van velük, ilyen az airsoft.
2014. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. esetleg valaki tud olyan szerelőt valahol, aki ha megvettem a fegyvert(JG G36 lesz) ránézne, aztán ha kell valamit rendberakja? pl. hallottam, hogy a JG hop up gumik nem a legjobbak, talán azt érdemes cserélni, vagy a tömítéseket rendbetenni. vagy szerintetek felesleges, aztán majd ha lesz valami baja úgyis át kell menni az egészen?
2014. máj. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!