Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szivbeteg vagyok, de gyurni...

Szivbeteg vagyok, de gyurni szertnek!?

Figyelt kérdés
Szivizom vastagodasom van, 16/F vagyok es eleg vekony a velem egyidoskhez kepest. Mindig cseszegetnek hogy gyenge vagyok, ezert ugy gondoltam elkezdeni gyurni, DE HOGY?
2009. dec. 18. 19:11
 1/7 anonim válasza:
bocsi én nem értek hozzá, de szerintem kérdezd meg a háziorvosodat...
2009. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hm nem hiszem, hogy jó ötlet, de ezt inkább egy hozzáértőtől kérdezd meg (orvostól)
2009. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatod, csak vigyázz nehogy túlhajszold magad. A gyúrásnak éppen az a szépsége, hogy mindenki a saját képességeinek megfelelően csinálhatja.
2009. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja es ez a betegseg avval jar, hogy elegge hamar elfaradok
2009. dec. 19. 10:24
 5/7 anonim válasza:
Szia! Ha edzeni szeretnél semmi akadálya. Bár nem tudom, hogy magad szeretnél edzeni vagy személy edző segítségével. Én mindenképpen az utóbbit ajánlom,mert ők kialakítanak neked egy edzés tervet,ami természetesen figyelembe veszi a szív problémáidat is. A párom személy edző és jár hozzá egy eléggé idős hölgy,neki is sok problémája volt. Azért mondom múlt időben,mert amióta a párom kialakította neki a megfelelő edzés tervet már nem kell gyógyszereket szednie,ami azelőtt, hogy a páromhoz járt kötelező volt neki. Ezzel azt szeretném csak mondani, hogy attól, hogy neked a szíveddel vannak bajok, még nem jelenti azt, hogy le kell mondanod a testmozgásról! És ha edzeni akarsz, akkor mindenképpen edző segítségével tedd! Sok sikert!
2009. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező én is szívbeteg vok,szívbillentyűm nem zár össze.

Keményen edzek igaz minden buliról inkább lemondtam emiatt,mert nem kellene két végén égetni a gyertyát.Nekem is vannak panaszok:izzadás,néha zsibbadás,zihálás,horkolás,mellkasi szorító fájdalom(agin a pectoris).

Vigyáznom kell,de versenyszerűen akarom ezt űzni,mert nagyon szeretek edzeni sportolni.Én úgy vok vele,hogy egy harcos a harcmezőn haljon meg,najó ez vicc volt :D

A panaszaim ellenére nagyon kemény edzéseket végzwek,sok fiolyadékot kell bevinnem és neked is kérdező minden pihenésnél.Egy tanács ne bagózz(ha nem bagózól akkor nem szóltam),és a bulikat módjával.Koxolásra ne is gondolj még sok évig.


Sajnos ez egy olyan panasz ami eléggé kellemetlen dolog,és nagyon rossz érzés néha amikor fáj és alig kapsz levegőt,de ahogy a gazdagok kockázat nélkül nincs győzelem.

Az erő legyen veled


22F

2010. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kosz az utolsonak
2010. jún. 6. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!