Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves vagyok 50 kg 170cm...

14 éves vagyok 50 kg 170cm magas tanácsot szertnék kérni hogy hogy izmosodjak súlyzó és konditerem nélkül otthol?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 3. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj gyakorlatokat. Én a nyáron több fajta felülésből csináltam napi 100-at + minden nap 1,5 órát úsztam. Sokkal izmosabb lett a hasam.
2011. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felülés, súlyzózás, felhúzódzkodás, fekvő támasz. Kevéssel kezdd és egyre többet csinálj . Heti max 3-4 ! Már 1 hónap múlva látszani fog a változás, garantálhatom !
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

írja hogy nem akar súlyzót használni erre beírja a 2. hogy súlyzózzon ... LOL :D


Amugy a kérdésére a válasz: sehogy. Vagy úgy gondolod rajtad mindenki hulye amiért a terembe vannak heti több alkalommal ?:D

2011. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Egy bizonyos szintig lehet izmosodni de ne várj csodát... tolódzkodj, húzódkodj, fekvőzz, hasazz, fuss és kajálj
2011. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólónak van igaza...egy bizonyos szintig eltudsz jutni, de ne várj "testépítő alakot".

Nagyon fontos hogy ha szeretnél valamit elérni, vedd komolyan, amikor edzel ne másra figyelj, csak az adott izomcsoportra koncentrálj. Egyél, lehetőleg fehérje-szénhidrát dús kajákat És a húzóckodás, tolóckodás, felülés, nagyon jó gyakorlatok.

2011. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Artifex Historycus válasza:

Ha súlyzó nélkül akarsz izmosodni, használd a saját tested és csináld a következőket:


1.) Fekvőtámasz minden nap 2 szer 20-at (közte 10 perc szünettel) lehetőleg kora délutánonként! Két hét elteltével már 25 -öt, újabb két hét elteltével 35 -öt csinálj.

2.) Húzódzkodj két módon: egyrészt belülről fogva a felfüggesztett rudat, majd kívülről fogva. Eleinte 5 ször húzd fel magad, kétnaponta végezve a gyakorlatot, majd kéthetente növeld 5-ről 7-re, 10-re, majd 15-re!

3.) Csinálj guggolásokat: lassan, és nem menj le egészen a sarkadig, csak addig amíg vízszintes nem lesz a combod. Minden nap csináld. Eleinte 10szer, majd hetente növeld: 12-14-16-18 ... stb!


Ha mindezt megcsinálod és rendszeresen, akkor a következő izomcsoportjaid lesznek kidolgozva (szálkásan):

mellizom, vállizom, bicepsz, tricepsz, hátizom és a négyfejű combizom (elülső izom, a térd felett)


Kitartás! Tuti a recept!

2011. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsónak! Köszönöm, ez nagyon jó, ki is próbálom. De nekem a fekvőtámasz nemmegy. Lehet, hogy gáz, lehet, hogy égő, de rendesen nem tudok 10nél többet
2011. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem akarsz sujzozni nem akarsz kondizni és nem tudsz fekvöt nyomni akkor sztem felejzsd el én 60 kiló vagyok reggel-este 30-30-30/30-30-30 fekvöt lenyomok és enyi 3 kilós sujzóval edzek sok kicsi sokra megy:)
2011. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!