Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó mindennapi...

Szerintetek ez jó mindennapi tornának? Kb mennyi kcalt égethetek el ezzel?

Figyelt kérdés

5perc bemelítés:

nyújtás,kar/testkörzés, 5rugózás guggolásban- felállás, helyben járás

Torna:

1. 50-80 felülés

2. guggolásból felugrás: 3perc

3. 30 db fekvőtámász

4. séta: 2 perc

5. 40 db négyüteműfekvőtámász

6. séta: 1perc

7. helyben futás: 5perc

2x ismétlés: 2-7ig

Levezetés: bemelegítés


Sajnos csak szobán belül tudok tornázni és ezt találtam ki. Heti 3 testnevelés órám van és 2 röplabda edzésem, de minden nap tornázni szeretnék, mert eléggé eltunyultam.

15L/159cm/47-48kg



2014. márc. 19. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kis átmozgatásnak jó.


Fogyni,erősödni nem.

2014. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 19. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően: erősíteni egy adott izomcsoportra NEM lehet minden nap. 2 naponta lehet. Ez a sima fekvőtámaszra és a felülésre vonatkozik főleg. 30 darab normális fekvőtámasz az azért nem kevés egy lánynak (főleg 2-szer). Ha mondjuk tart ez 50 percig, és elég intenzíven csinálod, akkor egy picit fogyhatsz. Nem sokat, de egy picit. Mivel alapból nem vagy túlsúlyos valószínűleg, ezért neked többet, intenzívebben kell edzened, mint egy túlsúlyos embernek, hogy elérj ugyanakkora fogyást. A kcal-lal meg nem kell foglalkozni, ha jól csinálod le akkor fogyni és alakosodni fogsz. Lehet, hogy ez neked kevés lesz az említett ok miatt. Az erősítés részét meg nem lehet naponta csinálni, mint írtam.
2014. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! :)

Akkor ketnaponta :)

A fekvo meg szamomra nem sok :) meglesz :)

2014. márc. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!