Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsra volna szükségem egy...

Tanácsra volna szükségem egy nem mindennapi zsírégető futáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Következő a szitu: Néhány hónapja elkezdtem 2x5KG-os súlyzókkal futni. Fogytam is rendesen, viszont most szeretnék még extra súlyokat vinni. Van két 5 KG-os piaci mázsához használt súlyom, de a gond az, hogy nem tudom a rendes súlyzóim miatt vinni.


Arra gondoltam, hogy vennék egy táskát a mázsa súlyainak, csak az a gond, hogy nem vagyok benne biztos, hogy melyik bírna ki 10 Kg-ot. Tudnátok ilyet ajánlani (valami nem drágát lehetőleg)


Esetleg egyéb ötletetek van, hogy hogyan vihetném az "extra súlyaimat" ?


Köszi előre is!


2012. szept. 15. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

butaság az egész terv és több sebből is vérzik.

1.nem létezik zsírégető futás.

edzés közben kalóriát égetsz nem csak zsírt.

2.közel sem a leghatékonyabb módja a kalóriaégetésnek a futás-kocogás.

3.eszement merénylet az ízületeid és a gerinced ellen a plusz súlyzókkal végzet futás.

2012. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"2.közel sem a leghatékonyabb módja a kalóriaégetésnek a futás-kocogás."


Kicsit kifejtenéd bővebben?


"3.eszement merénylet az ízületeid és a gerinced ellen a plusz súlyzókkal végzet futás."


A harcművészek is így edzenek, mellesleg eddig 18 Kg-ot adtam le futással és ebből 9-et a súlyzós módszernek köszönhetek.


Ha már valaki lehurrogja a módszeremet, akkor legyen már szíves építőjellegűen hurrogja le és adjon tanácsot.

Köszi!

2012. szept. 15. 01:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek sok mindenben igaza van. Futással tényleg nem csak zsírt égetsz, hanem szénhidrátból is használsz fel, sőt túl nagy intenzitás esetén izmot is bontasz.

De ettől még hatékony kardio edzés a futás, ami történhet aerob és anaerob zónában is.


A másik dolog, hogy NE végezd plusz súllyal a futást, mivel ezzel tönkreteszed , megváltoztatod a mozgásodat, így az ízületeket rövid időn belül taccsra vágod.

2012. szept. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!