Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezekből így gond a mindennapi...

Ezekből így gond a mindennapi nasi?

Figyelt kérdés

Például : kávé, valamilyen gyümölcs(ált. alma ), keksz, péksüti, ( + sültkrumpli). Ezeket nagyon szeretem, többször próbáltam már , hogy teljesen elhagyom az egészségtelen ételeket de mindig az lett a vége, hogy egy-két hónapig bírtam aztán folyamatosan ezeket ettem. Ha mondjuk egyik nap kávét iszom, másik nap eszek egy pogácsát stb. így esetleg belefér? Nagyon nehezen hízom attól nem is félek, inkább csak az egészséges életmódba nem tudom mennyire fér bele, mennyire károsak a felsoroltak? Elég sokat ijesztgetnek pl. a kávéval...

Jelenleg heti 2x sportolok (amúgy 3-4x szoktam) és átlagosan( csirke, rizs, tojás,krumpli tk kenyér, túró stb. zöldség sajnos nem), ahogy jól esik annyit eszem.


2013. máj. 19. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kávéról állj át zöld teára, a gyümölcs nem gond, sőt.. Lisztes cuccokat ne egyél, a sültkrumplit pedig ne olajban süsd, hanem sütőben pl., zsiradék nélkül.
2013. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak, akik évtizedek óta lenyomnak egy (esetleg több) kávét naponta. Ezt nem tartom olyan nagy veszélyforrásnak. A pogácsa teljesen ártalmatlan, a gyümölcsök kifejezetten egészségesek. Kekszekkel, édes péksütikkel azért óvatosan, de ha nincsenk súlyproblémáid, nem kell ezen rágódnod.
2013. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy ha mindenképp ragaszkodsz a lisztes dolgokhoz, akkor teljes kiőrlésű lisztből készült cuccokat egyél.
2013. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!