Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdő sportot lehet a...

Milyen küzdő sportot lehet a legjobban az utcai verekedésekben érvényesíteni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 21:49
1 2
 11/14 redoxxx92 válasza:
Alap nélkül miért ne kezdhetne MMA-ba?? Én 2 hó kung fu ès heti 4*1 óra krav maga után mentem el MMA-ra ès nem látom hiányát semminek..... Haverom 3 év shotokan ès 3 hónap kick boxxal jött MMA-ra ès max erősebb ès nem kellett neki magyarázni annyira a technikákat, de ennyi. Valahol el kell kezdeni.
2014. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Neked is volt valami alapod, ha kevés is. Viszont NULLA képzettséggel tényleg nem érdemes. Ritka az, hogy valakiből például jó versenyző legyen úgy, hogy nincs az MMA előtti időkből valamilyen küzdősportos háttere, amit folytat egyébként az MMA mellett. Pontosabban együtt vele, hiszen az MMA edzéseken nem össze-vissza oktatnak, hanem a neked legjobban fekvő harcmodorra mennek rá. Na mondjuk a kérdés tényleg nem a profi sportra vonatkozott.
2014. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

krav maga global.Ez nem küzdő sport és nem is harc művészet ez sima utcai verekedés. https://www.youtube.com/watch?v=vbu0tlZ3mgo


https://www.youtube.com/watch?v=DsHr-OtsTEg

2014. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én híve vagyok a Jeet Kun Do-nak, és a Muay Kodchasaan-nak. Próbáld ki ezeket. Igaz ezek nem küzdősportok, hanem harcművészeti ágak, de szerintem az nem fog zavarni :)
2014. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!