Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor mehetnék edzőterembe?...

Mikor mehetnék edzőterembe? Vagy bármi hasonlóba ahol edzhetek!?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, 13 éves vagyok(nem kérek ez ellen semmi flegmázást, stb.), és nagyon elhíztam mostanság! Akárhogy venném magamat rá az itthon edzésre, nem megy! Viszont olyan környezetbe ahol látom, hogy más emberek edzenek, úgy meg jönne a kedvem! Engem egyáltalán beengednek edzőterembe,fitness terembe,stb..? És ha igen (Buadpesten belül),hova? Előre is köszönöm! Nem szeretnék minden rosszindulatú megjegyzést hallani. Köszi!:)

2014. márc. 14. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne engednének be? De ha be is mész, nem szabad neked még súlyokkal edzeni. De kár ezért fizetni, mert neked úgyis még csak saját testsúlyos gyakorlatokat lehet csinálni, fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás. Ha fogyni akarsz akkor futás, kocogás, helyes táplálkozás. Ezért kár edzőterembe menni. Menj ki a Margitszigetre futni, az ingyen van, és ott látsz más embereket sportolni.
2014. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm!:) Csak igen, az elsö dolog az lenne, hogy lefogyjak, de szeretnék izmosodni is. De igazad van! Köszönöm, a Margitsziget jó ötket, köszi!:D:)
2014. márc. 14. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre fogyni és izmosodni nem lehet. Mozogj és diétázz, keress rá a szálkásító étrendre!
2014. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2014. márc. 15. 12:39
 5/5 anonim válasza:

Írtad, hogy ne fikázzunk a korod miatt, de meg kell tennem... Felesleges neked még komoly edzésbe kezdeni. 2-3 éven belül a tested radikális változásokon fog keresztül menni. Én a "kis zsírgolyó"-ból 2 év alatt szikár sráccá változtam... :)

Aztán még egy év kellett, hogy valami kis formám is legyen. Emelett nőttem majd' 30 centit, szóval van még időd változni, meg edzeni.

Ha futni nincs is kedved, de sétálj, bringázz, kocogj :) Mi annyi idősen rótuk a várost, annyi mindent felfedeztünk, hogy azt már felsorolni is hosszú lenne :)

2014. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!