Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lapos a hasam,...

Hogyan lehetne lapos a hasam, Milyen sporttal tudnék megszabadulni a hasamon lévő kis feleslegtől?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl súlyos összeségében súlyos se csak az utóbbi időben keveset mozgok meglátszik főleg a pocimon és a fenekemen.nő vagyok.és most mintha elkezdett volna nőni a hasam, de rem.nem azért mert terhes vagyok..

szóval tudnátok mondani olyan ételeket amik csökkentik a felfúvódást esetleg valami tippet hogyan lehetne laposabb a hasam és a fenekem is kisebb? 50 kg vagyok 163-165 cm magas.(amúgy néha biciglizem és otthon tornászom de lehet nem elég gyakran és a csokit is szeretem és a cukort arról nem tudok lemondani..:(



2014. márc. 13. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy lemondasz pár hétig az édességről vagy lemondasz örökre a lapos hasról..
2014. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincsen helyi zsírégetés. Hasról a legnehezebb leszedni az utolsó kis felesleges kilókat, nagyon sokak genetikailag képtelenek hosszú távon egészségesen fenntartani egy lapos, szálkás hasat és testet.

Amit tudsz csinálni: elhagyod fehér cukrot és a fehér lisztet, és a tornázgatás mellett heti 3szor elmész futni.

2014. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a barna cukor nem hízlal?A futás a hasról fogyást segíti?ÉS a felülések nem jók ?
2014. márc. 14. 11:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami mást futás helyett?
2014. márc. 14. 11:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva jobban érzem magamat így mintha deszka lennék.Régebben az volt a bajom hogy túl vékony vagyok most meg pont jó.Csak kicsit több mozgás kellene úgy érzem.
2014. márc. 14. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
A barna cukor ugyan olyan cukor mint a többi, csak kevésbbé van kezelve, ezért az előállítása olcsób, de a gyagyáknak mégis drágábban adják el! :)
2014. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mondták el, hogy nincs helyi, szírégetés, erre te megkérdezed, hogy a futás, meg a felülés jó-e hasra...


Olvasd el a Sárga Kapszula című rövid, 100 oldalas, nagybetűs, képpel teli könyvet. Sokat fog segíteni.

2014. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!