Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki kick-bo...

Van itt olyan lány aki kick-boxozik? (fiú véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni, de igazából még nem vagyok biztos benne. Érdemes? Arra lennék kíváncsi, hogy pl nagyon izmosít? meg, hogy egyáltalán, miből áll egy edzés, meg, hogy ti szeretitek e. megéri e az árát? mert én 2000/alkalomért láttam._.

16/L


2014. márc. 11. 23:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Én is lány vagyok, és csináltam egy ideig, nagyon jó volt, tervezem folytatni is.

Annyira izmosít, amennyire akarod. Én nem féltem az izmosodástól, és rendesen gyúrtam mellette: heti kettő box, kettő gyúrás. Szerintem nőként nem nagyon kell félni a túlzott izmosodástól, ha nem kokszolsz mellette, azt meg nyilván nem fogod csinálni.


Mozgásformaként is ideális, mert átmozgatja az egész testedet, az összes izmodat. Az önbizalmadat is megnöveli.

Mindenképpen ajánlom! Hajrá!

2014. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kickbox? 2000 elég soknak tűnik. Én jártam egy kickbox-szerű küzdősportra, nem fogsz sokat izmosodni, ilyen edzéseken max fekvőtámaszok meg felülések vannak.
2014. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a 2000/alkalom szerintem is húzós álltalába havi 8ezer körül szoktak edzések lenni de ha nagyon nincs olcsóbb a közelben akkor megnézheteda thaiboxot abból sok edzés van és itthon a legtöbb helyen yok különbség nincs a kettő között.
2014. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálom összeszedni:

- kickbox régen volt jóféle Magyarországon. Ma már nem az.

- tehát egy értelmetlen küzdősport, pontosan miért akarsz pont ilyen edzésre menni..?

- ökölvívást még ma is jól oktatják, sokkal többet tanulnál mint kickboxon.

- 2000 forint/alkalom nagyon drága, de ha úgy veszed hogy értelmetlenül adod ki akkor 1000 forint is sok lenne.

- erősödnöd kellene, mozgáskészségedet, önvédelmi készségeidet javítani. Nos ez nem a kickbox.


Attól függ merre laksz, ökölvívás, jujutsu vagy akár például a fővárosiaknak még wudang taiji is van amik már jóval közelebb állnak a reális önvédelemhez, egyszerűen van értelmük és nem csak a divatról szólnak.

2014. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! 15/L én kickboxolok és imádom! A sulimba járok miskolcon jelenleg edzesre de mellé még valahova elmennék. Az állóképességed (ha keményen dolgozol) hamar nőni fog, és ha van rajtad felesleg az nagyon hamar kezd el lemenni. ÉN a harc miatt járok ugyanis imádom a küzdősportokat, de lehet kick boxra járni ilyen aerobik jelleggel is. Remélm tudtam segíteni szia!:))
2014. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!