Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lány véleménye (pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány véleménye (pár eltéréssel) egy adott fiú külsejéről általában mindig egybevág?

Figyelt kérdés

Mert itt mindig jönnek az ízlések és pofonok dumával, de nem ezt látom és más sem ezt látja. Vannak azok a bizonyos fiúk, akik halomra cserélgetik egymás között a lányokat és vannak, akiknek szinte egy sem jut. A fiúk véleménye legtöbbször megoszlik a lányokról, hogy melyiket látják szépnek és melyiket nem. A lányoknál ez ritkábban van így, ott mindig ugyanazon a fiúk a nyerők a legtöbbször. Ha egy pasira azt mondja egy lány, hogy carul néz ki, akkor 10 ből 8 másik is azt fogja mondani rajta kívül. Ezt megfigyeltem. Amelyiket meg egyesek helyesnek vélnek az a többi csajnak is bejön valamilyen szinten. Pl most itt van egy átlag pasi, de mind az összes csaj kommentelő ledegradálta. Egy sem mondta azt, hogy elfogadható. Kérem szépen ez tény, hogy a lányoknak magasabban van az a bizonyos szépérzete, mint a pasiknak. Csak a legjobb pasikra mondják azt, hogy jajj de helyes, a másik 80% átlag pasit meg észre sem akarják venni, ha csak nem ejti az rabul a szívüket valamivel és nem tudja elérni, hogy a csaj szerelmes legyen belé. Miért lett a legtöbb lány full maximalista egy pasi külsejével kapcsolatban és aki nem tipikus mai trendi fiú, azt 50 ből 49 lány úgy rázza le magáról, mint egy kis férget? Tényleg ezt látom.


[link]


2013. nov. 15. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

igen azaz egy csomó lánynak nincs véleménye "én azt mondom amit a többség"


én már régen rájöttem hogy a legkönnyebben úgy lehet becsajozni ha egy amolyan szószóló típusú lányismerősöddel REKLÁMOZTATOD magadat....a többi lány agyában "elindul a program hogy akkor az ilyennel márcsak megszokásból is de össze kéne jönni mert jónak mondják"

2013. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint igen,sajnos. Hogy kinek ki tetszik,relatív szerintem. De a mostani lányok többségének a szveg típusú kemény fiúk jönnek be, szerintem ez kicsit torzult szépérzékkel rendelkeznek...De vannak kivételek. Saját példám hozom: Volt olyan csaj, akinél "10/10"-es voltam, volt akinél meg jóval gyengébb, volt ,aki azt mondta, átlagosan nézek ki, de a legtöbbször a reakciókból azt látom,hogy sokan rondának tartanak..Fogalmam sincs már,hogy mit higgyek, de az utóbbi kicsit visszavette az önbizalmam....
2013. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- ez*

2-es voltam.

2013. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy ez.
2013. nov. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!